Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 01 по 05 липня 2019 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 01 по 05 липня  2019 року

Участь голови райдержадміністрації у нараді в тимчасово виконувача обов’язків голови облдержадміністрації в режимі відеоконференції (Апряткін С.М., Гонтар С.М., Антонова Л.Г., Незвієцький О.Л.)

Зустріч з представниками Офісу реформ по питанню створення об’єднаних територіальних громад (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Лоєнко Л.В.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації (Сітайло Р.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Апряткін С.М.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про хід збирання ранніх зернових культур» (Сітайло Р.А., Москівець С.В.)

09.00-14.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації (Апряткін С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Сітайло Р.А.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» голова райдержадміністрації (Апряткін С.М.)

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій «Про заходи щодо попередження загибелі людей на внутрішніх водоймищах та річках району» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення  заходів  до свята Івана Купала» (Данільченко Т.О., Боровик Т.В., Корольов М.П.)

Робоча поїздка першого заступника голови райдержадміністрації до Петрівської сільської ради по питанню утримання дороги Новофедорівка – Петрівка – Нова Кочубеївка (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Данільченко Т.О.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Кущовий  семінар на тему: «Актуальні питання розвитку правової спроможності територіальних громад на Полтавщині» (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Боровик Л.О.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Мартиненко Л.В.)

Засідання Ради з питань безпечної життєдіяльності населення при райдержадміністрації «Про стан промислової безпеки, охорони праці, виробничого і побутового травматизму та атестації робочих місць за 6 місяців 2019 року» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Боровик Т.В., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Районне  свято Івана Купала (Данільченко Т.О., Корольов М.П., Боровик Т.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Литвин Н.А.)

райдержадміністрації                                           Л.Мартиненко