Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 01 по 05 травня 2017 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 01 по 05 травня  2017 року

ВИХІДНИЙ ДЕНЬ

ВИХІДНИЙ ДЕНЬ

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про розгляд питання щодо встановлення меморіального комплексу в смт. Чутове» (Сітайло Р.А., Гонтар С.М., Коваленко О.О., Корольов М.П.)

Нарада у керівника апарату райдержадміністрації «Про організацію Чутівським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) роботи по підготовці та відзначенню Дня Перемоги» (Мартиненко Л.В., Калюжна Л.В.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Апряткін С.М.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Мартиненко Л.В., Литвин Н.А.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку закладів охорони здоров`я, освіти, соціальної сфери до роботи в осіньо – зимовий період 2017-2018 років» (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Сітайло Р.А.)

Відкрите розширене засідання районної  призовної комісії (Апряткін С.М., Глущенко В.О., Животовський С.В.)

Творчий звіт Чутівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості «Веселкова країна моя» (Апряткін С.М., Дейнека Т.М.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Мартиненко Л.В.,Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В.,Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Усенко В.М., Боровик Л.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Мартиненко Л.В.)

райдержадміністрації                                    Л.Мартиненко