Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 02 по 06 вересня 2019 року

Версія для друкуВерсія для друку

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 02 по 06 вересня  2019 року

 

02.09

Понеділок

8.30

День знань. Початок нового навчального року у навчальних закладах району. (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

09.00

Участь голови райдержадміністрації у нараді у виконувача обов’язків голови облдержадміністрації в режимі відеоконференції (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Глущенко В.О., Піддубний Р.М.)

10.00

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Боровик Т.В., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації (Сітайло Р.А.)

15.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Апряткін С.М.)

03.09

Вівторок

10.00

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про організацію територіальним центром роботи з надання натуральної допомоги особам, які перебувають у складних життєвих обставинах» Данільченко Т.О., Калюжна Л.В.)

14.00

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про організацію та проведення заходів з нагоди 76 – ї річниці визволення Чутівщини  від фашистських загарбників та Дня селища Чутове» (Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Корольов М.П., Филенко В.М., Боровик Т.В., Дейнека Т.М., Качала Т.М.,  Полтавець Н.С., Фисун С.М., Супрун Л.С.)

09.00-14.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації (Апряткін С.М.)

15.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Сітайло Р.А.)

16.00-17.00

Проведення «Гарячої телефонної лінії» голова  райдержадміністрації (Апряткін С.М.)

04.09

Середа

09.00

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення спортивно – масових заходів серед учнів та вихованців закладів освіти району присвячених відзначенню «Олімпійського уроку» у рамках проведення всеукраїнського Олімпійського тижня та професійного свята «Дня фізичної культури і спорту» (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

10.00

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Боровик Т.В., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

10.00

Участь команди державних службовців району у спартакіаді серед збірних команд державних службовців Полтавської області. (Сітайло Р.А., Боровик Т.М.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

15.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Данільченко Т.О.)

 

05.09

Четвер

09.00

Засідання комісії  з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій, призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та надання пільг (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

15.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Мартиненко Л.В.)

06.09

П’ятниця

10.00

Засідання Ради з питань безпечної життєдіяльності населення при райдержадміністрації «Про безпеку використання природного газу в побуті та профілактика нещасних випадків при експлуатації опалювальних приладів» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

10.00

Розширене засідання районної призовної комісії щодо організації та проведення на території району призову громадян на строкову військову службу восени 2019 року (Данільченко Т.О., Харченко В.В., Піддубний Р.М., Дейнека Т.М., Коваленко О.О., Шаповаленко Ю.О.)

14.00

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Боровик Т.В., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

15.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Литвин Н.А.)

 

 

Керівник апарату

 райдержадміністрації                                           Л.Мартиненко

 

 

Наверх ↑