Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 03 по 07 квітня 2017 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 03 по 07 квітня  2017 року

Участь виконуючого обов’язки  голови райдержадміністрації у нараді в голови облдержадміністрації в режимі відео конференції (Сітайло Р.А., Гонтар С.М., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Юшко Н.В.)

Засідання районної комісії по питанню надання коштів з районного бюджету для фінансування заходів, передбачених районною програмою «Турбота» на 2015-2018 роки (Данільченко  Т.О., Литвин Н.А.)

Визначення реального стану охорони праці та надання методичної допомоги щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з охорони праці ФГ «Юхимець» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації (Сітайло Р.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади  (Сітайло Р.А.)

Участь заступника голови райдержадміністрації у розширеному засіданні обласної призовної комісії

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про розгляд питання дотримання санітарного законодавства в частині організації харчування учнів дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів району. Про стан комп’ютеризації в загальноосвітніх та дошкільних закладах району. Забезпечення інтернетмережею» (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Данільченко Т.О.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» перший заступник голови райдержадміністрації (Сітайло Р.А.)

Засідання організаційного комітету з питання проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» (Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Різуненко Т.Ю.)

Засідання Громадської ради при райдержадміністрації (Данільченко Т.О., Кравченко А.І.)

Засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян райдержадміністрації (Сітайло Р.А., Шейко Н.В.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Мартиненко Л.В.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Засідання робочої групи по створенню комунального підприємства при відділі освіти райдержадміністрації (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Литвин Н.А.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення заходів до 31- ї річниці Чорнобильської трагедії» (Данільченко Т.О., Кравченко А.І., Усенко В.М., Литвин Н.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Калюжна Л.В.)

райдержадміністрації                                    Л.Мартиненко