Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 03 по 07 липня 2017 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 03 по 07 липня  2017 року

Участь   голови райдержадміністрації у нараді в голови облдержадміністрації

Участь першого заступника голови райдержадміністрації у засіданні обласної Координаційної ради з моніторингу реалізації в Полтавській області проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

10.00-14.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації (Сітайло Р.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади  (Апряткін С.М.)

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій «Про заходи щодо попередження загибелі людей на внутрішніх водоймищах та річках району» (Апряткін С.М., Незвієцький О.Л.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку та відзначення 330 – ї річниці  від дня обрання Івана Мазепи гетьманом України» (Данільченко Т.О., Усенко В.М.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення заходів до свята Івана Купала» (Данільченко Т.О., Усенко В.М.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про стан охорони праці під час підготовки та проведення жнив» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

09.00-14.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації (Апряткін С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Сітайло Р.А.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» голова райдержадміністрації (Апряткін С.М.)

Засідання комісії з питань координації взаємодії суб'єктів соціального супроводу сімей (осіб), які опинилися в складних життєвих обставинах (Данільченко Т.О., Супрун Л.С.)

Засідання Ради з питань безпечної життєдіяльності населення при райдержадміністрації «Про стан промислової безпеки, охорони праці, виробничого і побутового травматизму та атестації робочих місць за 6 місяців 2017 року» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Данільченко Т.О.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку закладів охорони здоров`я, освіти, соціальної сфери до роботи в осінньо – зимовий період 2017-2018 року» (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Мартиненко Л.В.)

Участь голови райдержадміністрації, заступників голови райдержадміністрації у спільному засіданні комісій з питань бюджету, фінансів, економіки та управління майном комунальної власності, з питань соціального захисту населення, освіти, культури, охорони здоров`я, молоді  і спорту, житлово – комунального господарства, транспорту та зв’язку та Президії районної ради

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В.,Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Усенко В.М., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Литвин Н.А.)

райдержадміністрації                                    Л.Мартиненко