Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 03 по 07 лютого 2020 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 03 по 07 лютого  2020 року

Участь голови райдержадміністрації у нараді в голови облдержадміністрації в режимі відеоконференції (Апряткін С.М., Дейнека Т.М., Гонтар С.М.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Боровик Т.В., Антонова Л.Г.,  Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Участь голови райдержадміністрації у засіданні робочої групи з питань реалізації проєкту «Реконструкція автомобільної дороги державного значення М – 03 Київ – Харків – Довжанський»

10.00-14.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації (Сітайло Р.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Апряткін С.М.)

Засідання місцевої комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій «Про вжиття заходів щодо протипожежного захисту закладів освіти, культури та охорони здоров’я та інших об’єктів з масовим перебуванням людей на території Чутівського району» (Апряткін С.М., Незвієцький О.Л.)

Нарада у керівника апарату райдержадміністрації «Про ефективність та проведення фізкультурно – оздоровчої роботи в закладах дошкільної освіти району та стану роботи з фізичного виховання в закладах загальної середньої освіти району» (Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М.)

09.00-14.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації (Апряткін С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Сітайло Р.А.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» керівник апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Засідання спільних комісій Чутівської районної ради VІI скликання

Нарада у керівника апарату райдержадміністрації «Про функціонування програмного ресурсу «Особистий кабінет виборця» на сайті Державного реєстру виборців» (Мартиненко Л.В., Білоконь Л.Г.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Мартиненко Л.В.)

Засідання комісії  з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій, призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та надання пільг (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Участь голови райдержадміністрації у зустрічі з Міністром соціальної політики України Соколовською Ю..С., Уповноваженим Президента України з прав дитини Кулебою М.М., іноземними експертами Міжнародного благодійного фонду Lumos на тему впровадження реформи DI, дотримання прав  та інтересів дітей.

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Литвин Н.А.)

Засідання районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій «Про прогноз весняного паводку в 2020 році та заходи по забезпеченню безаварійного пропуску льодоходу» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А.,  Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Боровик Т.В., Антонова Л.Г.,  Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Калюжна Л.В.)

райдержадміністрації                                                   Л.Мартиненко