Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 04 по 08 грудня 2017 року

Участь голови райдержадміністрації у нараді в режимі відеоконференції з питань використання у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Грекова В.В., Ламаш А.А., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Боровик Л.О., Корольов М.П.)

Нарада у керівника апарату райдержадміністрації «Про підсумки проведення «дня апарату» райдержадміністрації у секторі культури  райдержадміністрації» (Мартиненко Л.В., Різуненко Т.Ю.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади  (Данільченко Т.О.)

Комісія з обстеження житлових об’єктів, які планується придбати за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (Апряткін С.М., Штепка Т.І.)

Нарада у голови райдержадміністрації «Про стан виконання райдержадміністрацією завдань, визначених розпорядженнями та дорученнями голови облдержадміністрації, за підсумками 11 місяців 2017 року» (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В.,Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Усенко В.М., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А., Ворона Н.П.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку до урочистих заходів з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» (Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Усенко В.М., Литвин Н.А., Кравченко А.І.)

Навчання державних службовців (Мартиненко Л.В., Різуненко Т.Ю. )

09.00-14.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації (Апряткін С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Мартиненко Л.В.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» голова райдержадміністрації (Апряткін С.М.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про відкриття районної новорічної ялинки та проведення новорічного вогника для обдарованих дітей» (Данільченко Т.О., Усенко В.М., Дейнека Т.М.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про стан викладання та рівень навчальних досягнень з предметів «Захист Вітчизни», «Фізична культура» в загальноосвітніх навчальних закладах району І – ІІІ ступенів» (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

Урочисті заходи з нагоди дня Збройних сил України (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Усенко В.М.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Литвин Н.А.)

Засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення  (Апряткін С.М.,  Шаптала Н.В.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про психологічну реабілітацію та професійну адаптацію учасників антитерористичної операції» (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Кравченко А.І., Усенко В.М.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Калюжна Л.В.)

10. 00

Навчання – семінар з військово-обліковими працівниками виконкомів сільських-селищних рад щодо організації виконання постанови КМУ від 07.12.2016 №921 (Глущенко В.О.,  Бебех О.О.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підсумки проведення в районі Міжнародного Дня інваліда» (Данільченко Т.О., Калюжна Л.В.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М.,  Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В.,Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Усенко В.М., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А..)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Шаптала Н.В.)

райдержадміністрації                                    Л.Мартиненко