Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 04 по 08 листопада 2019 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 04 по 08 листопада  2019 року

Участь першого заступника голови райдержадміністрації у нараді в тимчасово виконувача обов’язків голови облдержадміністрації в режимі відеоконференції (Сітайло Р.А., Дейнека Т.М., Боровик Т.В.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про пільгове медичне забезпечення осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС» (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації (Сітайло Р.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Сітайло Р.А.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення заходів до Дня Гідності і Свободи в Україні» (Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В.,  Боровик Т.В., Кедрук В.В. )

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення районного конкурсу художників, присвяченого 161 - й річниці від дня народження М. Башкирцевої» (Данільченко Т.О.,  Боровик Т.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Данільченко Т.О.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» начальник управління соціального захисту населення   райдержадміністрації (Литвин Н.А.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про проведення заходів до Міжнародного Дня інвалідів» (Данільченко Т.О., Супрун Л.С.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про організацію та проведення урочистих заходів до Дня працівників сільського господарства» (Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Москівець С.В., Боровик Т.В., Кедрук В.В.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Мартиненко  Л.В.)

Засідання комісії  з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій, призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та надання пільг (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Засідання Ради з питань безпечної життєдіяльності населення при райдержадміністрації «Про стан промислової безпеки, охорони праці, виробничого і побутового травматизму та атестації робочих місць за 9 місяців 2019 року» (Данільченко Т.О., Незвієцький О.Л.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Литвин Н.А.)

Заходи з нагоди  Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва (Данільченко Т.О., Боровик Т.В.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про організацію територіальним центром роботи з надання соціально – побутових послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах» (Данільченко Т.О., Калюжна Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Калюжна  Л.В.)

райдержадміністрації                                           Л.Мартиненко