Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 04 по 08 травня 2020 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 04 по 08 травня  2020 року

Нарада у голови райдержадміністрації із  керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М.,   Боровик Л.О., Боровик Т.В., Антонова Л.Г., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Участь  голови райдержадміністрації у нараді в голови облдержадміністрації в режимі відеоконференції (Данільченко Т.О., Незвієцький О.Л., Литвин Н.А., Кулик Ю.В., Гонтар С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Данільченко Т.О.)

Відкриття меморіальної дошки полеглим  героям  в роки Другої світової війни з нагоди 75 - ї річниці Перемоги  с.Вільхуватка

Засідання районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій «Про підготовку до купальського сезону 2020 року, визначення, облік та облаштування місць масового відпочинку населення на водоймах району» (Данільченко Т.О., Незвієцький О.Л.)

09.00-14.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Мартиненко Л.В.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» начальник відділу культури, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації (Боровик Т.В.)

Нарада у голови райдержадміністрації «Про організацію територіальним центром роботи по підготовці та відзначенню Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні» (Данільченко Т.О., Калюжна Л.В.)

Засідання районної міжвідомчої координаційної ради з питань, сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми (Данільченко Т.О, Литвин Н.А.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Литвин Н.А.)

Вручення продуктових наборів учасникам бойових дій з нагоди 75 - ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Засідання комісії  з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій, призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та надання пільг (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Засідання комісії з перегляду нормативно – правових актів райдержадміністрації (Мартиненко Л.В., Боровик Л.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Калюжна Л.В.)

Покладання квітів з нагоди Дня пам’яті та примирення

Нарада у голови райдержадміністрації із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М.,  Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М.,  Боровик Л.О., Боровик Т.В., Антонова Л.Г., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Шаптала Н.В.)

Субота

Покладання квітів до Меморіалу Скорботна мати  з нагоди 75 - ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

райдержадміністрації                                                   Л.Мартиненко