Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 05 по 09 червня 2017 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 05 по 09 червня  2017 року

ВИХІДНИЙ ДЕНЬ

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Щодо стану виконання впровадження інформатизації в закладах охорони здоров`я району та забезпечення автоматизованими робочими місцями сімейних лікарів (Данільченко Т.О., Криворучко Ю.М., Сидоренко І.В.)

2. Про підготовку та проведення обласного культурно-мистецького свята «Маріїна долина» (Данільченко Т.О., Усенко В.М.)

3. Звіт Таверівського сільського голови про роботу зі зверненнями громадян у відповідності до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» (Мартиненко Л.В., Шейко Н.В., Козак К.П.)

4. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови райдержадміністрації за травень 2017 року (Мартиненко Л.В., Кучинська І.В.)

5. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації,   які виникли на території району(Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Засідання колегії райдержадміністрації з порядком денним:

1.Про підсумки економічного і соціального розвитку та виконання бюджету району за І квартал 2017 року (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Лоєнко Л.В., Грекова В.В.)

2.  Про підсумки проведення опалювального сезону 2016-2017 років та завдання з підготовки до нового опалювального сезону 2017-2018 років (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

3.Про хід виконання на території району Комплексної програми профілактики правопорушень на 2016-2018 роки (Сітайло Р.А., Глущенко В.О.)

4.Підсумки роботи та перспективи розвитку територіальних органів державної статистики (Сітайло Р.А., Ворона Н.П.)

09.00-14.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації (Апряткін С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Данільченко Т.О.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» начальник відділу освіти   райдержадміністрації (Дейнека Т.М.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про стан підготовки сільгосптоваровиробників до проведення збирання ранніх зернових культур» (Сітайло Р.А., Москівець С.В.)

Нарада у керівника апарату райдержадміністрації «Про аналіз подань відомостей періодичного поновлення бази даних Реєстру виборців» (Мартиненко Л.В., Білоконь Л.Г.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Мартиненко Л.В.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Комплексна перевірка здійснення виконавчим комітетом Таверівської сільської  ради делегованих повноважень органів виконавчої влади  (Мартиненко Л.В., Бутенко О.В.,Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А.,  Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Глущенко В.О.,Литовченко Б.О., Боровик Л.О., Горобець Н.О., Шейко Н.В., Незвієцький О.Л., Усенко В.М.)

Участь першого заступника голови райдержадміністрації в тренінгу – семінарі на базі Полтавської обласної лікарні ветеринарної медицини з метою вивчення та опрацювання «Інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней» (Сітайло Р.А., Горобець Н.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Литвин Н.А.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації  «Про організацію та забезпечення контролю щодо звітування керівників загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів про виконану роботу у 2016-2017 навчальному році на зборах колективів, батьківських комітетів, громадськості» (Данільченко Т.О.,Дейнека Т.М.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення обласного культурно – мистецького свята «Маріїна долина» (Данільченко Т.О., Усенко В.М.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О.,Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В.,Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Усенко В.М., Боровик Л.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Калюжна Л.В.)

Заступник голови

райдержадміністрації                                    Т.Данільченко