Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 05 по 09 серпня 2019 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 05  по 09 серпня  2019 року

Участь голови райдержадміністрації у тимчасово виконувача обов’язків голови облдержадміністрації в режимі відеоконференції (Апряткін С.М., Гонтар С.М., Москівець С.В.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Боровик Т.В., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації (Сітайло Р.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Данільченко Т.О.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про стан протипожежного захисту сільгосппідприємств під час жнивного комплексу  робіт» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Нарада у режимі відео - конференц зв’язку «Про використання у 2019 році коштів субвенції з державного бюджету місцевими бюджетами на проектні, будівельно – ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа» (Данільченко Т.О., Литвин Н.А., Штепка Т.І., Супрун Л.С., Грекова В.В., Гонтар С.М., Боровик Л.О.)

09.00-14.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації (Апряткін С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Супрун Л.С.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» начальник управління соціального захисту населення  райдержадміністрації (Литвин Н.А.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку до проведення в районі всеукраїнського заходу «Урок» (Данільченко Т.О., Штепка Т.І.)

Засідання спостережної комісії при райдержадміністрації (Сітайло Р.А., Мирошніченко С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Штепка Т.І.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Надання методичної допомоги щодо виконання вимог законів та інших нормативних актів з охорони праці ФГ «Орбіта» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Калюжна Л.В.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку закладів охорони здоров’я, освіти, соціальної сфери до роботи в осінньо – зимовий період 2019 – 2020 роки» (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Шаптала Н.В.)

райдержадміністрації                                           Л. Мартиненко