Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 06 по 10 листопада 2017 року

Участь   виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації у нараді в голови облдержадміністрації (Сітайло Р.А., Ламаш А.А., Лоєнко Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М.)

Функціональне навчання з питань цивільного захисту керівного складу та фахівців Чутівського району в навчально – методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Планова перевірка діяльності відділу містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства райдержадміністрації Департаментом Державної архітектурно – будівельної інспекції  у Полтавській області (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про оптимізацію мережі навчальних закладів району та створення базових навчальних закладів щодо забезпечення профілізації старшої школи» (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації (Сітайло Р.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади  (Литвин Н.А.)

Засідання групи взаємопідтримки для прийомних батьків та батьків – вихователів на тему: «Формування емоційної компетентності. Профілактика синдрому вигорання» (Данільченко Т.О., Турчин Д.В., Штепка Т.І.)

Зустріч керівників району з керівниками сільськогосподарських підприємств району та сільськими/селищними головами по питанню  підготовки та проведення заходів до Дня працівників сільського господарства (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Москівець С.В.)

09.00-14.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації (Апряткін С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Апряткін С.М.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації (Литвин Н.А.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про хід збирання пізніх зернових, технічних та посів озимих культур» (Сітайло Р.А., Москівець С.В.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення заходів до Дня працівників сільського господарства» (Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Москівець С.В., Кравченко А.І., Усенко В.М.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення заходів до Дня Гідності і Свободи в Україні» (Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Кравченко А.І., Усенко В.М.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення заходів до Дня пам`яті жертв голодоморів в Україні» (Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Кравченко А.І., Усенко В.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Калюжна Л.В.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Засідання Ради з питань безпечної життєдіяльності населення при райдержадміністрації «Про стан промислової безпеки, охорони праці, виробничого та побутового травматизму та атестації робочих місць за 9 місяців 2017 року» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Шаптала Н.В.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про залучення снігоочисної техніки в зимовий період для забезпечення безперебійного руху на автошляхах району» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В.,Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Усенко В.М., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Лоєнко Л.В.)

райдержадміністрації                                    Л.Мартиненко