Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 06 по 10 лютого 2017 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 06 по 10 лютого  2017 року

Участь  голови райдержадміністрації у нараді в голови облдержадміністрації в режимі відео конференції (Апряткін С.М., Лоєнко Л.В., Дейнека Т.М., Гонтар С.М.)

Засідання районної комісії по питанню надання коштів з районного бюджету для фінансування заходів, передбачених районною програмою «Турбота» на 2015-2018 роки (Данільченко  Т.О., Литвин Н.А.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В.,Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В.,Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Усенко В.М., Боровик Л.О.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації (Сітайло Р.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади  (Мартиненко Л.В.)

Нарада у голови райдержадміністрації «Про забезпечення пільгового перевезення населення району залізничним транспортом» (Апряткін С.М., Литвин Н.А.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про хід зимівлі галузі тваринництва» (Сітайло Р.А., Москівець С.В.)

09.00-14.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації (Апряткін С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Литвин Н.А.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» начальник управління соціального захисту райдержадміністрації (Литвин Н.А.)

Участь голови райдержадміністрації та заступників голови райдержадміністрації у спільному засіданні комісій з питань бюджету, фінансів, економіки та управління майном комунальної власності, - з питань соціального захисту населення, освіти, культури, охорони здоров’я , молоді і спорту, житлово – комунального господарства, транспорту та зв’язку Президії районної ради.

Нарада у керівника апарату райдержадміністрації «Про функціонування програмного ресурсу «Особистий кабінет виборця» на сайті Державного реєстру виборців» (Мартиненко Л.В., Білоконь Л.Г.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Калюжна Л.В.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Участь голови райдержадміністрації та заступників голови райдержадміністрації  у спільному засіданні комісій з питань агропромислового розвитку, землекористування, водних ресурсів та екології та з питань регламенту, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, забезпечення законності і правопорядку, зв’язків із засобами масової інформації

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав» (Данільченко Т.О.,Усенко В.М., Кравченко А.І.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення заходів до  Масляної» (Данільченко Т.О.,Усенко В.М., Кравченко А.І.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Шаптала Н.В.)

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1.Виконання районного бюджету за 2016 рік (Сітайло Р.А., Грекова В.В.)

2.Про виконання плану обласних заходів щодо реалізації у 2016 році Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року (Данільченко Т.О., Штепка Т.І.)

3.Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови райдержадміністрації за січень 2017 року (Мартиненко Л.В., Кучинська І.В.)

4.Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації,   які виникли на території району(Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Засідання районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій «Про прогноз весняного паводку в 2017 році та заходи по забезпеченню безаварійного пропуску льодоходу» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Лоєнко Л.В.)

райдержадміністрації                                    Л.Мартиненко