Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 06 по 11 січня 2020 року

Версія для друкуВерсія для друку

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 06  по 11 січня  2020 року

 

06.01

Понеділок

 

ВИХІДНИЙ ДЕНЬ

07.01

Вівторок

 

ВИХІДНИЙ ДЕНЬ

08.01

Середа

10.00

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В.,  Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А., Боровик Т.В., Антонова Л.Г.)

11.00

Нарада у голови райдержадміністрації «Про передачу адміністративних послуг на відділ з питань надання адміністративних послуг» (Апряткін С.М., Антонова Л.Г., Литвин Н.А., Боровик Т.В.)

14.00

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення заходів до Хрещення Господнього  (Водохреща)» (Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Боровик Т.В., Кедрук В.В.)

14.30

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення заходів до Дня Соборності України» (Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Боровик Т.В., Кедрук В.В.)

15.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Данільченко Т.О.)

09.01

Четвер

09.00

Підведення підсумків конкурсу «Кращий учитель року» (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М., Курінна К.М.)

09.00

Засідання комісії  з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій, призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та надання пільг (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

10.00

Засідання регіональної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області в режимі відеоселектору (Апряткін С.М., Незвієцький О.Л.)

15.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Мартиненко Л.В.)

10.01

П’ятниця

10.00

Засідання районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій «Про запобігання загибелі людей на водних об’єктах району в зимовий період» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

14.00

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В.,  Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А., Боровик Т.В., Антонова Л.Г.)

15.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Литвин Н.А.)

11.01

Субота

10.00

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про результати проведення внутрішньої оцінки якості надання соціальних послуг в 2019 році» (Данільченко Т.О., Калюжна Л.В.)

15.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Калюжна Л.В.)

 

Керівник апарату

райдержадміністрації                               Л.Мартиненко

 

 

Наверх ↑