Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 07 по 11 серпня 2017 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 07 по 11 серпня  2017 року

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про виконання районного бюджету за 6 місяців 2017 року (Сітайло Р.А., Грекова В.В.)

2. Про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) по здійсненню соціального обслуговування та надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання (Данільченко Т.О., Калюжна Л.В.)

3. Про підсумки виконання плану основних заходів підготовки органів управління та сил районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту за І півріччя 2017 року та завдання на ІІ півріччя (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

4. Утримання та ремонт доріг в населених пунктах району (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

5. Про стан здійснення виконкомом Таверівської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади згідно із Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» (Мартиненко Л.В., Різуненко Т.Ю.)

6. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови райдержадміністрації за липень 2017 року (Мартиненко Л.В., Кучинська І.В.)

7. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації,   які виникли на території району(Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

8.Про хід виконання доручень,  даних головою  райдержадміністрації на попередніх нарадах та колегіях райдержадміністрації (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Семінар з сільськими/селищними головами «Про проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році (Апряткін С.М., Павленко Л.С.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації (Сітайло Р.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади  (Калюжна Л.В.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про виконання Програми запобігання корупції у Чутівському районі на 2016-2017 роки в управлінні соціального захисту населення  райдержадміністрації» (Сітайло Р.А., Боровик Л.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Шаптала Н.В.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації (Литвин Н.А.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку закладів охорони здоров`я, освіти, соціальної сфери до роботи в осінньо – зимовий період 2017-2018 року» (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Грекова В.В.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Мартиненко Л.В., Литвин Н.А.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про хід збирання урожаю ранніх зернових культур» (Сітайло Р.А., Москівець С.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Штепка Т.І.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації  «Про організацію участі в обласному святі народної творчості на Національному Сорочинському ярмарку» (Сітайло Р.А., Мартиненко Л.В., Павленко Л.С., Москівець С.В., Кравченко А.І.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В.,Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Усенко В.М., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Гонтар С.М.)

райдержадміністрації                                    Л.Мартиненко