Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 07 по 11 жовтня 2019 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 07 по 11 жовтня  2019 року

Участь голови райдержадміністрації у нараді в тимчасово виконувача обов’язків голови райдержадміністрації в режимі відеоконференції (Апряткін С.М., Литовченко Б.О., Гонтар С.М., Дейнека Т.М., Незвієцький О.Л.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Боровик Т.В., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку ярмарки професій і Дня відкритих дверей ПТУ 55» (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М., Шаптала Н.В.)

Вебінар в рамках програми спеціалізованого короткострокового навчального курсу «Розвиток професійних компетентностей державних службовців» (Мартиненко Л.В., Різуненко Т.Ю., Кулик Ю.В.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації (Сітайло Р.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Литвин Н.А.)

Участь голови райдержадміністрації в Регіональному форумі безпеки дорожнього руху (Міжнародний «Аеропорт-Полтава», с. Супрунівка, вул. Київська, 2Б).

Нарада у заступника голови райдержадміністрації  «Про підготовку та проведення заходів до річниці визволення України від фашистських загарбників» (Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Усенко В.М.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підсумки організації та  проведення територіальним центром роботи по підготовці та проведенню Міжнародного дня людей похилого віку» (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Калюжна Л.В.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» перший заступник голови  райдержадміністрації (Сітайло Р.А.)

Перевірка щодо виконання вимог законів та інших нормативно – правових актів з охорони праці ФГ «Зоря» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про утримання та ремонт доріг автомобільних доріг в населених пунктах району» (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Шаптала Н.В.)

Засідання комісії  з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій, призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та надання пільг (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Круглий стіл «Роль юридичної служби у сфері діяльності органів державної влади і місцевого самоврядування» (Данільченко Т.О., Боровик Л.О., Смаглюк В.О.)

Засідання районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій «Про затвердження переліку потенційно – небезпечних об’єктів району  2019 рік» (Апряткін С.М., Незвієцький О.Л.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Лоєнко Л.В.)

Урочисті заходи з нагоди Дня українського козацтва в  с. Сторожове археологічний комплекс «Сторожові могили» (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Боровик Т.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Ламаш А.А.)

райдержадміністрації                                         Л.Мартиненко