Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 08 по 12 липня 2019 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 08 по 12 липня  2019 року

Участь голови райдержадміністрації у нараді у тво голови облдержадміністрації в режимі відеоконференції (Апряткін С.М., Сидоренко І.В., Москівець С.В.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В.,мСупрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Боровик Т.В., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян. Апряткін С.М., Шейко Н.В.

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про стан охорони праці під час підготовки та проведення жнив» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Калюжна Л.В.)

Засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. (Апряткін С.М., Литвин Н.А.)

Районне свято до Дня родини. (Данільченко Т.О., Боровик Т.М., Литвин Н.А.)

Визначення реального стану охорони праці та надання методичної допомоги щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з охорони праці ФГ «Регіон» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Шаптала Н.В.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» перший заступник голови райдержадміністрації (Сітайло Р.А.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку закладів охорони здоров’я, освіти, соціальної сфери до роботи в осінньо – зимовий період 2019 – 2020 роки» (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації з питань підготовки проведення районних заходів до Дня Незалежності України та оформлення районної галереї пошани. (Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Гайдук В.А., Боровик Т.М.,)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Лоєнко Л.В.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Засідання спостережної комісії при райдержадміністрації (Сітайло Р.А., Мирошниченко С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Ламаш А.А.)

«День апарату» в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації (Мартиненко Л.В., Різуненко Т.Ю., Шейко Н.В., Боровик Л.О., Юшко Н.В.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Боровик Т.В., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Штепка Т.І.)

райдержадміністрації                                         Л.Мартиненко