Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 08 по 12 січня 2018 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 08  по 12 січня  2018 року

ВИХІДНИЙ ДЕНЬ

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про хід проведення опалювального сезону 2017-2018 років» (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади ( Калюжна Л.В.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» голова райдержадміністрації (Апряткін С.М.)

Підведення підсумків конкурсу «Кращий учитель року» (Данільченко Т.О.,Дейнека Т.М.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення заходів до Хрещення Господнього  (Водохреща)» (Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Усенко В.М.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення заходів до Дня Соборності України» (Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Усенко В.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Шаптала Н.В.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення (Сітайло Р.А., Дроздович В.А.)

Засідання робочої групи з питань забезпечення в районі реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства  в частині мінімальної заробітної плати (Сітайло Р.А., Коваль Г.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Лоєнко Л.В.)

Засідання районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій «Про запобігання загибелі людей на водних об’єктах району в зимовий період» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В.,Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Усенко В.М., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Ламаш А.А.)

Заступник голови

райдержадміністрації                              Т.Данільченко