Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 08 по 12 травня 2017 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 08 по 12 травня  2017 року

Відвідування вдома та надання адресної допомоги ветеранам війни (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Покладання квітів до Меморіалу скорботної матері з нагоди Дня пам`яті та примирення (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О.)

Урочисті заходи з нагоди 72 річниці Перемоги

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А.,Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В.,Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В.,Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Усенко В.М., Боровик Л.О.)

Обстеження головою  комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації  сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах (Апряткін С.М., Штепка Т.І., Супрун Л.С.)

Засідання районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій «Про підготовку до купального сезону 2017 року, визначення, облік та обладнання місць масового відпочинку населення на водоймах району» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Участь голови райдержадміністрації  у засіданні «круглого столу» на тему: «Вітчизняні  будівельні матеріали – шанс оновлення міст та регіонів України»  (Апряткін С.М., Гонтар С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Данільченко Т.О.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Участь голови райдержадміністрації та заступників голови райдержадміністрації у спільному засіданні комісій з питань агропромислового розвитку, землекористування, водних ресурсів та екології та з питань регламенту, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, забезпечення законності і правопорядку, зв’язків із засобами масової інформації

Засідання Громадської ради при райдержадміністрації (Данільченко Т.О., Кравченко А.І., Коваленко О.О.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку закладів охорони здоров`я, освіти, соціальної сфери до роботи в осіньо – зимовий період 2017-2018 років» (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Литвин Н.А.)

Відкрите розширене засідання районної  призовної комісії (Апряткін С.М., Глущенко В.О., Животовський С.В.)

Парад дитячих візочків в рамках соціальної акції «Чужих дітей не буває» (Данільченко Т.О., Супрун Л.С.)

Участь голови райдержадміністрації та заступників голови райдержадміністрації у спільному засіданні комісій з питань бюджету, фінансів,економіки та управління майном комунальної власності, з питань соціального захисту населення, освіти, культури, охорони здоров`я, молоді і спорту, житлово – комунального господарства, транспорту та зв’язку та Президії районної ради

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Калюжна Л.В.)

Субота

Визначення реального стану охорони праці та надання методичної допомоги щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з охорони праці ПСП «Обрій» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про організацію та проведення районного фестивалю «Крила надії», участь учнів загальноосвітніх навчальних закладів у районних заходах до Міжнародного Дня захисту дітей» (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

Засідання комісії з перегляду нормативно – правових актів райдержадміністрації (Мартиненко Л.В., Боровик Л.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Шаптала Н.А.)

райдержадміністрації                                    Л.Мартиненко