Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 09 по 13 березня 2020 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 09 по 13 березня  2020 року

ВИХІДНИЙ ДЕНЬ

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про виконання плану заходів щодо запобігання та протидії корупції у Чутівській райдержадміністрації на 2019 рік у службі у справах дітей райдержадміністрації» (Сітайло Р.А., Боровик Л.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Шаптала Н.В.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» начальник служби у справах дітей райдержадміністрації (Штепка Т.І.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про стан захворюваності на туберкульоз у Чутівському районі та заходи щодо профілактики» (Сітайло Р.А., Криворучко Ю.М.)

Розширене засідання обласної призовної комісії (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л., Піддубний Р.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Ламаш А.А.)

Засідання комісії  з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій, призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та надання пільг (Мартиненко Л.В., Литвин Н.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Штепка Т.І.)

Нарада у голови райдержадміністрації із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Боровик Л.О., Боровик Т.В., Антонова Л.Г., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А., Юшко Н.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Білоконь Л.Г.)

райдержадміністрації                                                   Л.Мартиненко