Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 09 по 13 грудня 2019 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 09 по 13 грудня  2019 року

Участь голови райдержадміністрації у нараді в голови облдержадміністрації в режимі відеоконференції (Апряткін С.М., Литвин Н.А., Лоєнко Л.В., Незвієцький О.Л., Сидоренко І.В.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Боровик Л.О., Боровик Т.В., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Калюжна Л.В.)

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій « Про заходи, спрямовані на недопущення виникнення надзвичайних ситуацій під час святкування Новорічних та Різдвяних свят і Водохрещення» (Апряткін С.М., Незвієцький О.Л.)

Засідання спостережної комісії при райдержадміністрації. (Сітайло Р.А., Мирошниченко С.М.)

Засідання робочої групи по легалізації заробітної плати та зайнятості населення (Сітайло Р.А., Шаптала Н.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Шаптала Н.В.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» перший заступник  голови  райдержадміністрації (Сітайло Р.А.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про стан введення в експлуатацію об’єктів будівництва архітектури та індивідуального житла в районі» (Сітайло Р.А,, Гонтар С.М.)

Нарада у  заступника голови райдержадміністрації «Про проведення новорічних та різдвяних свят у районі» (Данільченко Т.О., Боровик Т.В., Дейнека Т.М., Кедрук В.В., Бутенко О.В., Штепка Т.І.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Лоєнко Л.В.)

Засідання комісії  з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій, призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та надання пільг (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Засідання комісії з питань координації взаємодії суб`єктів соціального супроводу сімей(осіб), які опинилися у складних життєвих обставинах. (Данільченко Т.О., Супрун Л.С.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Ламаш А.А.)

Зустріч голови райдержадміністрації з  учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Боровик Т.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Боровик Т.В., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Штепка Т.І.)

райдержадміністрації                                           Л.Мартиненко