Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 09 по 13 вересня 2019 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 09 по 13 вересня  2019 року

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про стан виконання управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації Закону України «Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні».(Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

1. Про реалізацію державної політики у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (Сітайло Р.А., Лоєнко Л.В.)

1. Про стан виконання Плану заходів щодо збереження, реставрації та реабілітації пам’яток культурної спадщини. (Данільченко Т.О., Боровик Т.В.)

1. Про виконання заходів по підготовці до осінньо-зимового періоду 2019-2020 років (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

1. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови райдержадміністрації за серпень 2019 року (Мартиненко Л.В., Кучинська І.В.)

1. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації,   які виникли на території району (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про проведення районного спортивного свята» (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Калюжна Л.В.)

Надання методичної допомоги щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з охорони праці ПСП «Дружба» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про утримання та ремонт доріг в населених пунктах району» (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

Вебінар на тему «Актуальні питання організації та здійснення публічних закупівель » (Сітайло Р.А., Ламаш А.А., Литвин Н.А., Дейнека Т.М., Боровик Т.В., Грекова В.В., Криворучко Ю.М., Сидоренко І.В.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про організацію та проведення заходів з нагоди 76 – ї річниці визволення Чутівщини  від фашистських загарбників та Дня селища Чутове» (Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Корольов М.П., Филенко В.М., Боровик Т.В.,  Дейнека Т.М., Харченко В.В., Качала Т.М., Кулик М.О., Полтавець Н.С., Фисун С.М., Супрун Л.С., Филенко Н.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Шаптала Н.В.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» перший заступник голови  райдержадміністрації (Сітайло Р.А.)

Нарада у  першого заступника голови райдержадміністрації «Про хід посіву озимих та збирання пізніх культур» (Сітайло Р.А., Москівець С.В.)

Засідання міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення району (Сітайло Р.А., Боровик Л.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Лоєнко Л.В.)

Засідання комісії  з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій, призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та надання пільг (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Засідання комісії з питань координації взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей (осіб), які опинилися в складних життєвих обставинах. (Данільченко Т.О., Супрун Л.С.)

Засідання спостережної комісії при райдержадміністрації (Сітайло Р.А., Мирошніченко С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Ламаш А.А.)

Районне спортивне свято приурочене Дню фізичної культури і спорту на базі Вільхуватської ЗОШ І – ІІ ступенів (Данільченко Т.О., Боровик Т.В., Дейнека Т.М.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Боровик Т.В., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Штепка Т.І.)

райдержадміністрації                                                Л. Мартиненко