Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 10 по 14 квітня 2017 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 10 по 14 квітня  2017 року

Участь голови райдержадміністрації у нараді в голови облдержадміністрації в режимі відео конференції (Апряткін С.М., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В.)

Засідання районної комісії по питанню надання коштів з районного бюджету для фінансування заходів, передбачених районною програмою «Турбота» на 2015-2018 роки (Данільченко  Т.О., Литвин Н.А.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В.,Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В.,Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Усенко В.М., Боровик Л.О.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку до розгляду районною радою питання «Про виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» у 2017 році, затвердження мережі оздоровлення та зайнятості дітей на 2017 рік» (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади  (Апряткін С.М.)

ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про стан підготовки місць масового відпочинку населення на водних об’єктах району» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення заходів до Дня пам`яті та примирення, Дня Перемоги» (Данільченко Т.О., Кравченко А.І., Усенко В.М.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про оформлення районної Галереї пошани». (Данільченко Т.О., Филенко В.М., Кравченко А.І.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Лоєнко Л.В.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення заходів до Міжнародного Дня сім`ї» (Данільченко Т.О., Супрун Л.С.)

Засідання районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій «Про стан санітарно – епідемічного благополуччя під час весняно – літнього періоду» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Штепка Т.І.)

Засідання Ради з питань безпечної життєдіяльності населення при райдержадміністрації «Про стан промислової безпеки, охорони праці, виробничого і побутового травматизму та атестації робочих місць в І кварталі 2017 року» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Білоконь Л.Г.)

райдержадміністрації                                    Л.Мартиненко