Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 10 по 14 липня 2017 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 10 по 14 липня  2017 року

Участь   голови райдержадміністрації у нараді в голови облдержадміністрації

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади  (Калюжна Л.В.)

Участь голови райдержадміністрації, заступників голови райдержадміністрації у спільному засіданні комісій з питань бюджету, фінансів, економіки та управління майном комунальної власності, з питань соціального захисту населення, освіти, культури, охорони здоров`я, молоді  і спорту, житлово – комунального господарства, транспорту та зв’язку та Президії районної ради

Засідання районної комісії з визначення кандидатур для занесення на районну Дошку Пошани (Апряткін С.М., Филенко В.М., Мартиненко Л.В.)

Виїзд робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення (Сітайло Р.А., Божко І.М., Шаптала Н.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Шаптала Н.В.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» перший заступник голови райдержадміністрації (Сітайло Р.А.)

Участь голови райдержадміністрації та заступників голови райдержадміністрації у спільному засіданні комісій з питань агропромислового розвитку, землекористування, водних ресурсів та екології та з питань регламенту, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, забезпечення законності правопорядку, зв’язків із засобами масової інформації

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Лоєнко Л.В.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1.Про проведення додаткового призову громадян України в Чутівському районі Полтавської області влітку 2017 року (Данільченко Т.О., Животовський С.В.)

2.Про організацію перевезень пасажирів автомобільним транспортом загального користування в Чутівському районі (Сітайло Р.А., Лоєнко Л.В.)

3.Про стан проведення комплексу весняно-польових робіт та дотримання агротехнічних заходів при вирощуванні сільськогосподарських культур (Сітайло Р.А., Москівець С.В.)

4. Про виконання весняного комплексу протиепізоотичних заходів в приватному тваринництві району (Сітайло Р.А., Петреченко   Ю.Ю.)

5.Про підсумки проведення щорічної акції з благоустрою та озеленення населених пунктів району (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

6.Утримання та ремонт доріг в населених пунктах району (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

7.Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації,   які виникли на території району(Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Засідання колегії райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про хід виконання в районі Закону України «Про добровільне об`єднання територіальних громад» та Закону Україну «Про співробітництво територіальних громад» (Сітайло Р.А., Лоєнко Л.В., Дрозд В.М.)

2.Про стан підготовки сільгосптоваровиробників до збирання урожаю ранніх зернових культур у 2017 році (Сітайло Р.А., Москівець С.В.)

3.Про забезпечення пожежної безпеки району та підвищення протипожежного захисту населених пунктів і об'єктів району в літній період (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л., Степанов О.С.)

4. Про підсумки роботи та перспективи розвитку територіальних органів державної статистики (Сітайло Р.А., Ворона Н.П.)

5. Про результати проведення аудиту доступності в приміщеннях виборчих дільниць (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Штепка Т.І.)

Спільне засідання комісії  з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та комісії з питань забезпечення в районі реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства  в частині мінімальної заробітної плати (Сітайло Р.А., Божко І.М., Коваль Г.М., Шаптала Н.В.)

Урочисті заходи з нагоди 90 – річчя від дня народження Почесного громадянина Чутове,  Героя Соціалістичної Праці Івана Васильовича Ропавки

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В.,Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Усенко В.М., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Білоконь Л.Г.)

райдержадміністрації                                    Л.Мартиненко