Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 10 по 14 лютого 2020 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 10 по 14 лютого  2020 року

Участь виконувача обов’язків голови райдержадміністрації у нараді в голови облдержадміністрації в режимі відеоконференції (Сітайло Р.А., Шаптала Н.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Калюжна Л.В.)

Засідання ХХХІ сесії Чутівської районної ради VI скликання

Нарада у  керівника апарату райдержадміністрації «Про організацію територіальним центром роботи з надання  послуги денного догляду особам, які перебувають у складних життєвих обставинах» (Мартиненко Л.В., Калюжна Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Шаптала Н.В.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» начальник фінансового управління райдержадміністрації (Грекова В.В.)

Участь голови райдержадміністрації у тематичному заході «Афганістан болить в душі моїй» (Вільхуватська ЗОШ І-ІІ ступенів). Покладання квітів керівництвом району до могили загиблого воїна – інтернаціоналіста Кіркіча Павла Євгенійовича  с. Вільхуватка

Нарада у керівника апарату райдержадміністрації «Про підготовку та проведення заходів до Масляної» ( Мартиненко Л.В., Корольов М.П., Боровик Т.В., Кедрук В.В.)

Нарада у керівника апарату райдержадміністрації «Про підготовку та проведення заходів до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні» (Мартиненко Л.В., Боровик Т.В., Кедрук В.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Ламаш А.А.)

Засідання комісії  з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій, призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та надання пільг (Мартиненко Л.В., Литвин Н.А.)

Засідання спостережної комісії при райдержадміністрації (Сітайло Р.А., Мирошніченко С.М.)

Участь делегації Чутівського району у обласних заходах з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Штепка Т.І.)

Покладання квітів керівництвом району до могили загиблого воїна – інтернаціоналіста  Шевченка Віктора Васильовича с. Петрівка

Відвідування матері загиблого воїна – інтернаціоналіста Максименка Віктора Григоровича, покладання квітів керівництвом району до його могили смт. Скороходове

Урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав :

11.00 –  зустріч керівників району з учасниками бойових дій на території інших держав (зал засідань райдержадміністрації);

12.00  – мітинг,  панахида, покладання квітів (стела загиблим воїнам-  інтернаціоналістам) (Апряткін С.М., Мартиненко Л.В., Боровик Т.В., Кедрук В.В.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А.,  Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М.,  Боровик Л.О., Боровик Т.В., Антонова Л.Г., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Білоконь Л.Г.)

райдержадміністрації                                                   Л.Мартиненко