Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 11 по 15 грудня 2017 року

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про виконання розпорядження голови райдержадміністрації № 249 від 09.10.2017 «Про план заходів щодо зміцнення моральності та утвердження здорового способу життя громадян на 2017-2020 роки» (Данільченко Т.О., Кравченко А.І., Дейнека Т.М., Штепка Т.І., Супрун Л.С., Усенко В.М., Харченко В.В., Литвин Н.А., Гнатенко В.В.)

Засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із  виплати заробітної плати (грошового забезпечення) пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (Апряткін С.М., Литвин Н.А.)

Проведення засідання комісії з перегляду нормативно – правових актів райдержадміністрації (Мартиненко Л.В., Боровик Л.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади  (Шаптала Н.В.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про стан роботи з обдарованими учнями в загальноосвітніх навчальних закладах району» (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

Засідання координаційного комітету сприяння зайнятості  населення (Данільченко Т.О., Шаптала Н.В.)

Засідання Громадської ради при райдержадміністрації (Данільченко Т.О., Кравченко А.І., Коваленко О.О.)

Навчання державних службовців (Мартиненко Л.В., Різуненко Т.Ю. )

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Лоєнко Л.В.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» заступник голови райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

Участь голови райдержадміністрації та заступників голови райдержадміністрації у спільному засіданні комісій з питань бюджету, фінансів, економіки та управління майном комунальної власності, з питань соціального захисту населення, освіти, культури, охорони здоров’я, молоді і спорту, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку та Президії районної ради

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про стан виконання програми з профілактики, лікування, догляду ВІЛ – інфікованих та хворих на СНІД» (Данільченко Т.О., Криворучко Ю.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Боровик Л.О.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Засідання комісії з питань координації взаємодії суб`єктів соціального супроводу сімей(осіб), які опинилися у складних життєвих обставинах (Данільченко Т.О., Супрун Л.С.)

Участь голови райдержадміністрації та заступників голови райдержадміністрації у спільному засіданні комісій з питань агропромислового розвитку,землекористування, водних ресурсів та екології та з питань регламенту, місцевого  самоврядування, депутатської діяльності, забезпечення законності і правопорядку, зв’язків із засобами масової інформації

Урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Кравченко А.І.,Усенко В.М., Литвин Н.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Штепка Т.І.)

Участь голови райдержадміністрації та заступників голови райдержадміністрації у засіданні  дев’ятнадцятої сесії Чутівської районної ради VII скликання

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В.,Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Усенко В.М., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А..)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Білоконь  Л.Г.)

райдержадміністрації                                    Л.Мартиненко