Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 11 по 15 листопада 2019 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 11 по 15 листопада  2019 року

Участь голови райдержадміністрації у нараді в тимчасово виконувача обов’язків голови облдержадміністрації в режимі відеоконференції (Апряткін С.М., Криворучко Ю.М., Шаптала Н.В.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Боровик Т.В., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Засідання районної координаційної ради з контролю за виконанням заходів з підготовки до роботи в осінньо -зимовий період 2019 – 2020 року (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Шаптала Н.В.)

«День апарату райдержадміністрації» у відділі культури, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації (Мартиненко Л.В., Різуненко Т.Ю., Шейко Н.В., Боровик Л.О.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про виконання Плану заходів щодо запобігання корупції в відділі освіти райдержадміністрації» (Сітайло Р.А., Боровик Л.О.)

Виїзна нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про організацію та проведення урочистих заходів до Дня працівників сільського господарства» (Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Москівець С.В., Боровик Т.В., Кедрук В.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Лоєнко Л.В.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» начальник відділу культури, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації (Боровик Т.В.)

Участь делегації Чутівського району у святкових заходах з нагоди Дня працівників сільського господарства (Сітайло Р.А., Москівець С.В.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні» (Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Боровик Т.В., Кедрук В.В.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про хід збирання пізніх зернових, технічних та посів озимих культур» (Сітайло Р.А., Москівець С.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Ламаш А.А.)

Участь голови райдержадміністрації у районному профорієнтаційному заході «Веселка професій - 2019»

Засідання комісії  з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій, призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та надання пільг (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про залучення снігоочисної техніки в зимовий період для забезпечення безперебійного руху на автошляхах району» (Сітайло Р.А.,Незвієцький О.Л.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Штепка Т.І.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про стан викладання та рівень навчальних досягнень з предметів «Захист Вітчизни», «Фізична культура» в закладах загальної середньої освіти району І – ІІІ ступенів» (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

Заходи до Дня працівників сільського господарства України (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Боровик Т.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Білоконь Л.Г.)

райдержадміністрації                                           Л.Мартиненко