Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 11 по 15 травня 2020 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 11 по 15 травня  2020 року

ВИХІДНИЙ ДЕНЬ

Нарада у голови райдержадміністрації по реалізації проектів регіонального розвитку району. (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М., Боровик Т.В., Грекова В.В., Гонтар С.М.)

Нарада у голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення заходів до Дня Європи в Україні» (Данільченко Т.О., Грекова В.В., Кедрук В.В., Боровик Т.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Ламаш А.А.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» начальник відділу освіти  райдержадміністрації (Дейнека Т.М.)

Нарада у голови райдержадміністрації по питанню забезпечення швидкісним інтернетом закладів культури району. (Данільченко Т.О., Боровик Т.В., Забара В.В.)

Визначення реального стану охорони праці та надання методичної допомоги щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з охорони праці ПСП «Обрій» (Данільченко Т.О., Незвієцький О.Л.)

Нарада у голови райдержадміністрації по питанню залучення інвестицій у район. (Данільченко Т.О., Грекова В.В., Литовченко Б.О., Ярошенко Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Штепка Т.І.)

Засідання комісії  з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій, призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та надання пільг (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Нарада у  голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення заходів до Міжнародного Дня захисту дітей, участь учнів загальної середньої освіти у районних заходах » (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М., Боровик Т.В., Штепка Т.І.)

Нарада у голови райдержадміністрації з питань реформування галузі освіти у районі.(Данільченко Т.О., Филенко В.М., Дейнека Т.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Білоконь Л.Г.)

Заходи до Міжнародного Дня сім`ї.

Нарада у голови райдержадміністрації із  керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Боровик Т.В., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Супрун Л.С.)

райдержадміністрації                                                    Л.Мартиненко