Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 11 по 15 вересня 2017 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 11 по 15 вересня  2017 року

Нарада у голови райдержадміністрації « Про будівництво під’їзної   дороги до  ТОВ СП «Нібулон» (Апряткін С.М., Гонтар С.М., Литовченко Б.О.)

Робоча нарада по проведенню ремонту даху відділення денного перебування районного  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (Апряткін С.М., Калюжна Л.В., Гонтар С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади  (Шаптала Н.В.)

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1.     Про забезпеченість в асигнуваннях захищених статей витрат установ, що фінансуються з районного бюджету до кінця 2017 року (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Грекова В.В.)

2.     Про стан виконання Плану заходів щодо збереження реставрації реабілітації пам’яток культурної спадщини (Данільченко Т.О., Усенко В.М.)

3.     Про стан виконання управлінням соціального захисту населення Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні» (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

4.     Про виконання заходів по підготовці до осінньо-зимового періоду 2017-2018 років (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

5.     Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови райдержадміністрації за серпень 2017 року (Мартиненко Л.В., Кучинська І.В.)

6.     Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації,   які виникли на території району(Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Лоєнко Л.В.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» заступник голови райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

Засідання комісії з питань захисту права дитини(Апряткін С.М., Штепка Т.І.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Штепка Т.І.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Урочисті заходи з нагоди Дня рятівника

Участь голови райдержадміністрації та заступників голови райдержадміністрації у засіданні позачергової сімнадцятої сесії Чутівської районної ради VII скликання

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Супрун Л.С.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку до відзначення річниці визволення Чутівщини від фашистських загарбників, Дня селища Чутове , Дня партизанської слави» (Данільченко Т.О., Кравченко А.І., Усенко В.М.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В.,Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Усенко В.М., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Грекова В.В.)

райдержадміністрації                                    Л.Мартиненко