Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 12 по 16 червня 2017 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 12 по 16 червня  2017 року

Участь   голови райдержадміністрації у нараді в голови облдержадміністрації

Засідання районної комісії по питанню надання коштів з районного бюджету для фінансування заходів, передбачених районною програмою «Турбота» на 2015-2018 роки (Данільченко  Т.О., Литвин Н.А.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про хід оздоровлення учнів шкіл у пришкільних таборах та вихованців дошкільних навчальних закладів» (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Шаптала Н.В.)

День апарату у відділі містобудування архітектури та житлово – комунального господарства райдержадміністрації (Мартиненко Л.В., Різуненко Т.Ю., Шейко Н.В.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку до проведення Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні» (Данільченко Т.О., Кравченко А.І., Усенко В.М.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку до проведення Дня державної служби» (Данільченко Т.О., Кравченко А.І., Усенко В.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Лоєнко Л.В.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» начальник служби у справах дітей райдержадміністрації (Штепка  Т.І.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення обласного культурно – мистецького свята «Маріїна долина» (Данільченко Т.О., Усенко В.М., Шацький А.Є., Розумнюк Н.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Штепка Т.І.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Єдиний день інформування населення :

Апряткін С.М. –  Войнівська сільська рада;

Данільченко Т.О. – Новокочубеївська сільська рада;

Филенко В.М.  –  Гряківська сільська  рада.

Виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації:

Апряткін С.М. –  прийом громадян  Войнівської сільської  ради;

Данільченко Т.О. – прийом громадян  Новокочубеївської  сільської ради.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Білоконь Л.Г.)

Засідання Ради з питань безпечної життєдіяльності населення при райдержадміністрації «Про заходи по профілактиці дитячого травматизму» (Апряткін С.М., Незвієцький О.Л.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В.,Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Усенко В.М., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Супрун Л.С.)

райдержадміністрації                                    Л.Мартиненко