Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 13 по 17 листопада 2017 року

Участь голови райдержадміністрації у нараді в голови облдержадміністрації в режимі відеоконференції (Апряткін С.М., Криворучко Ю.М., Сидоренко І.В.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про виконання заходів по Програмі поводження з твердими побутовими відходами у Полтавській області на 2017-2021 роки» (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади  (Боровик Л.О.)

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1.  Про реалізацію на території району Урядової програми «Доступні ліки» (Данільченко Т.О., Сидоренко І.В.)

2. Про хід виконання у 2017 році районної Програми забезпечення житлом дітей – сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа (Данільченко Т.О., Штепка Т.І.)

3. Про виконання осіннього комплексу протиепізоотичних заходів в приватному тваринництві району (Сітайло Р.А., Петреченко Ю.Ю.)

4. Про стан проведення комплексу осінньо-польових робіт в сільськогосподарських підприємствах (Сітайло Р.А., Москівець С.В.)

5.Про хід виконання Програми реалізації Концепції допризовної підготовки і військово – патріотичного виховання молоді у Чутівському районі на 2016-2020 роки (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

6. Про хід виконання Комплексної програми розвитку освітньої галузі Чутівського району Полтавської області на 2016-2020 роки та завдання на 2018 рік (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

7. Звіт начальника служби у справах дітей райдержадміністрації про роботу зі зверненнями громадян у відповідності до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» (Мартиненко Л.В., Штепка Т.І.)

8. Про стан здійснення виконкомом Петрівської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади згідно із Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» (Мартиненко Л.В., Різуненко Т.Ю.)

9.  Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови райдержадміністрації за жовтень 2017 року (Мартиненко Л.В., Кучинська І.В.)

10. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації,   які виникли на території району (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Штепка Т.І.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» завідувач сектору культури райдержадміністрації (Усенко В.М.)

Засідання комітету доступності з питань забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними умовами (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

Засідання спостережної комісії при райдержадміністрації  (Сітайло Р.А., Мирошниченко С.М.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Білоконь  Л.Г.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Мартиненко Л.В., Литвин Н.А.)

Єдиний день інформування населення :

Апряткін С.М. –  Филенківська  сільська рада;

Сітайло Р.А. –  Черняківська сільська рада.

Виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації:

Апряткін С.М. –  прийом громадян Филенківської сільської ради;

Сітайло Р.А. –     прийом громадян Черняківської  сільської  ради.

Урочисті заходи з нагоди Дня працівника сільського господарства України (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Кравченко А.І., Усенко В.М., Москівець С.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Супрун Л.С.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В.,Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Усенко В.М., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Грекова В.В.)

Заступник голови

райдержадміністрації                                   Т.Данільченко