Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 13 по 17 лютого 2017 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 13 по 17 лютого  2017 року

08.00– 09.00

Покладання квітів керівництвом району до могили загиблого воїна – інтернаціоналіста  Максименка Віктора Григоровича смт. Скороходове

09.00-10.00

Покладання квітів керівництвом району до могили загиблого воїна – інтернаціоналіста  Шевченка Віктора Васильовича с. Петрівка

Участь  голови райдержадміністрації у нараді в голови облдержадміністрації в режимі відео конференції (Апряткін С.М., Гонтар С.М.)

Засідання районної комісії по питанню надання коштів з районного бюджету для фінансування заходів, передбачених районною програмою «Турбота» на 2015-2018 роки (Данільченко  Т.О., Литвин Н.А.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В.,Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В.,Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Усенко В.М., Боровик Л.О.)

Нарада у голови райдержадміністрації «Про забезпечення пільгового перевезення населення району залізничним транспортом» (Апряткін С.М., Литвин Н.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади  (Штепка Т.І.)

Участь голови райдержадміністрації у засіданні  тринадцятої сесії Чутівської районної ради VII скликання

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про організацію територіальним центром роботи з надання послуги денного догляду особам, які перебувають у складних життєвих обставинах» (Данільченко Т.О., Калюжна Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Білоконь Л.Г.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» начальник відділу агропромислового розвитку  райдержадміністрації (Москівець С.В.)

Урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав :

10.00 –  зустріч керівників району з учасниками бойових дій на території інших держав (зал засідань райдержадміністрації);

11.30  – мітинг,  панахида, покладання квітів (стела загиблим воїнам-  інтернаціоналістам) (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Усенко В.М., Кравченко А.І.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підсумки роботи Консультативного пункту РЦСССДМ при кабінеті планування сім`ї Чутівської ЦРЛ та план роботи на 2017 рік» (Данільченко Т.О., Супрун Л.С.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Супрун Л.С.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Єдиний день інформування населення :

Апряткін С.М. –  Чутівська селищна рада;

Сітайло Р.А. –  Вільницька  сільська рада;

Данільченко Т.О. – Вільхуватська сільська рада;

Филенко В.М.  –  Василівська сільська  рада.

Виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації:

Апряткін С.М. –  прийом громадян Чутівської селищної ради;

Сітайло Р.А. –     прийом громадян Вільницької сільської  ради;

Данільченко Т.О. – прийом громадян  Вільхуватської сільської ради.

Покладання квітів керівництвом району до могили загиблого воїна – інтернаціоналіста Кіркіча Павла Євгенійовича  с. Вільхуватка

Участь голови райдержадміністрації у координаційній нараді в режимі відео конференції (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Глущенко В.О., Животовський С.В.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Грекова В.В.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про ефективність та проведення фізкультурно – оздоровчої роботи в дошкільних  та загальноосвітніх навчальних закладах району» (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення заходів до  Масляної» (Данільченко Т.О.,Усенко В.М., Кравченко А.І.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення заходів до  Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні» (Данільченко Т.О.,Усенко В.М., Кравченко А.І.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Коваль Г.М.)

райдержадміністрації                                    Л.Мартиненко