Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 13 по 17 січня 2020 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 13 по 17 січня  2020 року

Участь голови райдержадміністрації у нараді в голови облдержадміністрації в режимі відеоконференції

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про перехід на тарифікацію розподілу природного газу за системою замовленої потужності (Сітайло Р.А., Гонтар С.М., Телятник С.В.)

1. Про роботу органів виконавчої влади з питань інформування населення у 2019 році та завдання на 2020 рік. (Данільченко Т.О., Кедрук В.В.)

1. Про хід виконання у 2019 році районної Програми з питань захисту прав дітей у Чутівському районі на 2017-2020 роки. (Данільченко Т.О., Штепка Т.І.)

1. Про стан дотримання фінансово – бюджетної дисципліни установами та організаціями району, які фінансуються з районного бюджету. (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Грекова В.В.)

1. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови райдержадміністрації за грудень 2019 року. (Мартиненко Л.В., Кучинська І.В.)

1. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації,   які виникли на території району (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про затвердження показників розвитку житлового будівництва району» (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Шаптала Н.В.)

Засідання спостережної комісії при райдержадміністрації (Сітайло Р.А., Мирошніченко С.М.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення заходів до Хрещення Господнього  (Водохреща)» (Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Боровик Т.В., Кедрук В.В.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення заходів до Дня Соборності України» (Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Боровик Т.В., Кедрук В.В.)

09.00-14.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації (Апряткін С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Лоєнко Л.В.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» голова райдержадміністрації (Апряткін С.М.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про хід проведення опалювального сезону 2019-2020 років» (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

Розширене засідання обласного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей у режимі відео – конференц зв’язку (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Ламаш А.А.)

Засідання комісії  з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій, призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та надання пільг (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Штепка Т.І.)

Засідання Ради з питань безпечної життєдіяльності населення при райдержадміністрації «Про стан промислової безпеки, охорони праці, виробничого і побутового травматизму та атестації робочих місць за 2019 рік» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А., Боровик Т.В., Антонова Л.Г.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Білоконь Л.Г.)

Виконувач обов’язків керівника

апарату райдержадміністрації                                                 Н.Шейко