Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 14 по 18 жовтня 2019 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 14 по 18 жовтня  2019 року

ВИХІДНИЙ ДЕНЬ

Засідання районної комісії по питанню надання коштів з районного бюджету для фінансування заходів, передбачених районною програмою «Турбота»  (Данільченко  Т.О., Супрун Л.С.)

Засідання спільних комісій Чутівської районної ради VII скликання

Засідання сесії Чутівської районної ради VII скликання (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В.,  Москівець С.В., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Боровик Т.В., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Урочисті заходи з нагоди Дня захисника України:

- 12.45  урочиста хода та покладання квітів  до стенду загиблим учасникам АТО в Полтавській області,  до меморіалу Скорботної матері;

- 13.00 святкова концертна програма в районному будинку культури.

09.00-14.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації (Апряткін С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Штепка Т.І.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» заступник голови  райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про хід збирання пізніх зернових, технічних та посів озимих культур» (Сітайло Р.А., Москівець С.В.)

Засідання спостережної комісії при райдержадміністрації (Сітайло Р.А., Мирошніченко С.М.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про організацію та проведення урочистих заходів до Дня працівників соціальної сфери» (Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Штепка Т.І., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Супрун Л.С., Шаптала Н.В., Корнійко Т.І., Боровик Т.В., Кедрук В.В.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про організацію та проведення урочистих заходів до Дня працівників сільського господарства» (Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Москівець С.В., Боровик Т.В., Кедрук В.В.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Білоконь Л.Г.)

Засідання комісії  з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій, призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та надання пільг (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Єдиний день інформування населення :

Апряткін С.М. –  Филенківська сільська рада;

Сітайло Р.А. -  Черняківська сільська рада.

Данільченко Т.О. – Скороходівська селищна рада.

Виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації:

Апряткін С.М. –  прийом громадян  Филенківської    сільської  ради;

Сітайло Р.А. – прийом громадян Черняківської сільської ради;

Данільченко Т.О. – прийом громадян Скороходівської селищної ради.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Супрун Л.С.)

Перевірка щодо виконання вимог законів та інших нормативно – правових актів з охорони праці ФГ «Радуга» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про проведення заходів, присвячених річниці прийняття Конвенції ООН про права дитини» (Данільченко Т.О., Штепка Т.І., Дейнека Т.М.)

Звітно – виборна  конференція районної ради організації ветеранів України.

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Боровик Т.В., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Грекова В.В.)

райдержадміністрації                                           Л.Мартиненко