Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 14 по 19 серпня 2017 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 14 по 18 серпня 2017 року

Нарада у керівника апарату райдержадміністрації з поточних питань та  питань організаційної роботи щодо підготовки та проведення нарад у заступників голови райдержадміністрації. (Мартиненко Л.В., Різуненко Т.Ю., Боровик Л.О., Шейко Н.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади  (Супрун Л.С.)

Засідання колегії райдержадміністрації з порядком денним:

1.     Про підсумки економічного і соціального розвитку та виконання бюджету району за І півріччя 2017 року (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Лоєнко Л.В., Грекова В.В.)

2.     Про стан виконання заходів обласної цільової Програми розвитку донорства крові та її компонентів на 2017 рік у Чутівському районі (Данільченко Т.О., Криворучко Ю.М.)

3.     Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за 6 місяців 2017 року (Мартиненко Л.В., Шейко Н.В.)

4.     Про стан виконавської дисципліни за 6 місяців 2017 року (Мартиненко Л.В., Кучинська І.В.)

5.     Про виконання Програми запобігання корупції у Чутівському районі на 2016-2017 роки (Сітайло Р.А., Боровик Л.О.)

Нарада у голови райдержадміністрації  «Про організацію участі в обласному святі народної творчості на Національному Сорочинському ярмарку» (Сітайло Р.А., Мартиненко Л.В., Павленко Л.С., Москівець С.В., Кравченко А.І., Усенко В.М., Кириченко Л.І., Фисун С.М., Філенко Н.Б.,)

Нарада комітету доступності з питань забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями  (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

09.00-14.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації (Апряткін С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Грекова В.В.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» завідувач сектору агропромислового розвитку райдержадміністрації (Москівець С.В.)

Засідання комісії з питань захисту прав дитини  (Данільченко Т.О., Штепка Т.І.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про стан утримання та ремонт доріг в населених пунктах району» (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

Комісія з питань координації взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей (осіб), які опинилися у складних життєвих обставинах.(Данільченко Т.О., Турчин Д.В.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Коваль Г.М.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Єдиний день інформування населення :

Апряткін С.М. –  Зеленківська сільська рада;

Сітайло Р.А. –  Таверівська сільська рада;

Данільченко Т.О. – Филенківська сільська рада.

Виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації:

Апряткін С.М. –  прийом громадян Зеленківської сільської ради;

Сітайло Р.А. –     прийом громадян Таверівськоїсільської  ради;

Данільченко Т.О. – прийом громадян  Филенківськоїсільської ради.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Дейнека Т.М.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про організацію належного контролю щодо охоплення дітей шкільного віку навчанням згідно Закону України «Про освіту» та Закону Україну «Про загальну середню освіту» та неухильного виконання Інструкції з обліку дітей» (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В.,Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Усенко В.М., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Глущенко В.О.)

Субота

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку до проведення районної серпневої конференції педагогічних працівників «Про підсумки роботи галузі освіти району у 2016-2017 навчальному році та завдання на 2017-2018 навчальний рік» (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

Святкові заходи з нагоди Дня села Грякове.

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Юшко Н.В.)

райдержадміністрації                                    Л.Мартиненко