Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 15 по 19 липня 2019 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 15 по 19 липня  2019 року

Участь голови райдержадміністрації у нараді у тво голови облдержадміністрації в режимі відеоконференції (Апряткін С.М., Гонтар С.М., Антонова Л.Г., Білоконь Л.Г.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В.,м Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Боровик Т.В., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Засідання районного штабу з оздоровлення та відпочинку дітей. (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації (Сітайло Р.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Білоконь Л.Г.)

Зустріч голови райдержадміністрації з колективом НКП ПМСД (Апряткін С.М., Сидоренко І.В.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про обстеження та інвентаризацію штучно створених водних об’єктів (водосховищ, ставків) та гідротехнічних споруд Чутівського району» (Сітайло Р.А., Москівець С.В.)

Робоча поїздка голови райдержадміністрації до Василівської сільської ради.

Робоча поїздка голови райдержадміністрації до Гряківської сільської ради.

Робоча поїздка голови райдержадміністрації до Вільхуватської сільської ради.

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Супрун Л.С.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» заступник голови райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

09.00-14.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації (Апряткін С.М.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про оформлення районної Галереї Пошани» (Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Бутенко О.В.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку до відзначення Дня Державного Прапора України, Дня Незалежності України» (Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Бутенко О.В., Боровик Т.В.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Грекова В.В.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Єдиний день інформування населення :

Сітайло Р.А.  – Таверівська сільська рада;

Данільченко Т.О. – Филенківська сільська рада.

Виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації:

Сітайло Р.А.  – прийом громадян  Таверівської сільської ради;

Данільченко Т.О. – прийом громадян Филенківської сільської ради.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Коваль Г.М.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Боровик Т.В., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Дейнека Т.М.)

райдержадміністрації                                         Л.Мартиненко