Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 15 по 19 січня 2018 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 15 по 19 січня  2018 року

Участь голови райдержадміністрації у нараді в голови облдержадміністрації в режимі відеоконференції (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Незвієцький О.Л.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В.,Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Усенко В.М., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Засідання районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій «Про стан промислової безпеки, охорони праці, виробничого та побутового травматизму та атестації робочих місць за 2017 рік» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації (Сітайло Р.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади ( Штепка Т.І.)

Перевірка  Чутівської райдержадміністрації Державною екологічною інспекцією у Полтавській області по питанню дотримання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища (Сітайло Р.А., Гонтар С.М., Москівець С.В., Литовченко Б.О., Гаєвська І.В., Петренко О.В., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Усенко В.М., Лоєнко Л.В.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення заходів до Хрещення Господнього  (Водохреща)» (Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Усенко В.М.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про затвердження показників розвитку житлового будівництва району» (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

09.00-14.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації (Апряткін С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади ( Білоконь Л.Г.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» заступник голови райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

Засідання комісії з питань координації взаємодії суб`єктів соціального супроводу сімей(осіб), які опинилися у складних життєвих обставинах (Данільченко Т.О., Супрун Л.С.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підсумки проведення новорічних і різдвяних свят для дітей, зимового оздоровлення, шкільних канікул» (Данільченко Т.О., Штепка Т.І., Дейнека Т.М.)

Участь голови райдержадміністрації у презентації ТОВ «Науково-виробниче об’єднання «Екософт» проекту «ПИТНА ВОДА 2017-2020» (Апряткін С.М., Гонтар С.М.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Супрун Л.С.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Засідання спостережної комісії при райдержадміністрації (Сітайло Р.А., Мірошніченко С.М.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Грекова В.В.)

Святкові заходи з нагоди Хрещення Господнього (Водохреща) (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Усенко В.М.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В.,Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Усенко В.М., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Коваль Г.М.)

Заступник голови

райдержадміністрації                                                 Т.Данільченко