Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 15 по 19 травня 2017 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 15 по 19 травня  2017 року

Участь   голови райдержадміністрації у нараді в голови облдержадміністрації в режимі відео конференції (Апряткін С.М., Литвин Н.А., Кравченко Ю.С.)

Засідання районної комісії по питанню надання коштів з районного бюджету для фінансування заходів, передбачених районною програмою «Турбота» на 2015-2018 роки (Данільченко  Т.О., Литвин Н.А.)

Заходи до Міжнародного Дня сім`ї. Зустріч керівництва району з батьками та дітьми з прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу(Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Супрун Л.С.)

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про забезпечення проведення весняного призову громадян України на строкову військову службу на території Чутівського району (Данільченко Т.О., Животовський С.В.)

2.Утримання та ремонт доріг в населених пунктах району (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

3.Про стан виконання управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації  Закону України «Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту» (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

4. Про виконання державної комплексної програми соціально-медичного забезпечення інвалідів, державної програми медичного забезпечення ветеранів Другої світової  війни та малозабезпечених осіб похилого віку (Данільченко Т.О., Криворучко Ю.М., Сидоренко І.В.)

5. Про стан виконання Закону України «Про Державний реєстр виборців» та постанов Центральної виборчої комісії (Мартиненко Л.В., Білоконь Л.Г.)

6. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови райдержадміністрації за квітень 2017 року (Мартиненко Л.В., Кучинська І.В.)

7. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації,   які виникли на території району(Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації (Сітайло Р.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади  (Лоєнко Л.В.)

Участь голови райдержадміністрації та заступників голови райдержадміністрації у засіданні п’ятнадцятої сесії Чутівської районної ради VІІ скликання

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про хід проведення комплексу весняно – польових робіт» (Сітайло Р.А., Москівець С.В.)

09.00-14.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації (Апряткін С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Штепка Т.І.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» начальник фінансового управління райдержадміністрації (Грекова В.В.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про оформлення районної Галереї пошани». (Данільченко Т.О., Филенко В.М., Кравченко А.І.)

Єдиний день інформування населення :

Апряткін С.М. –  Вільхуватська сільська рада;

Сітайло Р.А. –  Гряківська  сільська рада;

Данільченко Т.О. – Зеленківська сільська рада;

Филенко В.М.  –  Войнівська сільська  рада.

Виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації:

Апряткін С.М. –  прийом громадян Вільхуватської сільської  ради;

Сітайло Р.А. –     прийом громадян Гряківської сільської  ради;

Данільченко Т.О. – прийом громадян  Зеленківської сільської ради.

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про організоване проведення свята «Останнього дзвоника» та випускних вечорів 11 класів у загальноосвітніх закладах району; Про формування перспективної мережі навчальних закладів району на 2017/2018 навчальний рік» (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Білоконь Л.Г.)

Робоча поїздка делегації Чутівського району до Верховної ради України

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Данільченко Т.О.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення обласного культурно – мистецького свята «Маріїна долина» (Данільченко Т.О., Усенко В.М.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про виконання Плану заходів щодо запобігання корупції на 2017 рік у відділі освіти райдержадміністрації» (Сітайло Р.А., Боровик Л.О.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В.,Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Усенко В.М., Боровик Л.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Грекова В.В.)

райдержадміністрації                                    Л.Мартиненко