Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 16 по 20 березня 2020 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 16 по 20 березня  2020 року

Нарада у голови райдержадміністрації із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Боровик Т.В., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А., Юшко Н.В.)

Засідання районної комісії по питанню надання коштів з районного бюджету для фінансування заходів, передбачених районною програмою «Турбота»  (Мартиненко Л.В., Супрун Л.С., Литвин Н.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Білоконь Л.Г.)

Участь  голови райдержадміністрації у нараді в голови облдержадміністрації в режимі відеоконференції (Апряткін С.М., Сітайло Р.А.)

«День апарату» у відділі з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації райдержадміністрації (Мартиненко Л.В., Різуненко Т.Ю., Боровик Л.О.)

09.00-14.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації (Апряткін С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Супрун Л.С.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» голова райдержадміністрації (Апряткін С.М.)

Методичний семінар щодо питань роботи з персоналом (Мартиненко Л.В., Різуненко Т.Ю.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Грекова В.В.)

Засідання комісії  з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій, призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та надання пільг (Мартиненко Л.В., Литвин Н.А.)

Єдиний день інформування населення :

Апряткін С.М. –  Вільницька сільська рада.

Виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації:

Апряткін С.М. –  прийом громадян  Вільницької  сільської  ради.

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Дейнека Т.М.)

Нарада у керівника апарату  райдержадміністрації «Про підготовку планів з проведення заходів благоустрою та озеленення населених пунктів району» (Мартиненко Л.В., Гонтар С.М.)

Нарада у голови райдержадміністрації із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М.,  Боровик Т.В.,  Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А., Юшко Н.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Глущенко В.О.)

райдержадміністрації                                                   Л.Мартиненко