Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 16 по 20 вересня 2019 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 16 по 20 вересня  2019 року

Участь голови райдержадміністрації в нараді в тимчасово виконувача обов’язків голови облдержадміністрації в режимі відеоконференції (Апряткін С.М., Гонтар С.М., Сидоренко І.В., Незвієцький О.Л.)

Засідання районної комісії по питанню надання коштів з районного бюджету для фінансування заходів, передбачених районною програмою «Турбота»  (Данільченко  Т.О., Супрун Л.С.)

Засідання регіональної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області в режимі відеоселектору (Сітайло Р.А.,  Незвієцький О.Л.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О.,  Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Боровик Т.В., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації (Сітайло Р.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Білоконь Л.С.)

Засідання XXVIII сесії Чутівської районної ради VII скликання (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В.,  Москівець С.В., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Боровик Т.В., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Участь голови райдержадміністрації у засіданні двадцять сьомої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку закладів охорони здоров’я, освіти, соціальної сфери до роботи в осінньо – зимовий період 2019-2020 років» (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

Вебінар на тему «Актуальні питання організації та здійснення публічних закупівель » (Сітайло Р.А., Ламаш А.А., Литвин Н.А., Дейнека Т.М., Боровик Т.В., Грекова В.В., Криворучко Ю.М., Сидоренко І.В.)

09.00-14.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації (Апряткін С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Супрун Л.С.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» заступник голови  райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

Засідання районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій «Про підготовку об’єктів господарства, транспорту, енергозабезпечення, зв’язку та об’єктів соціального призначення району до роботи в осінньо – зимовий період 2019-2020 року» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Грекова В.В.)

Засідання комісії  з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій, призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та надання пільг  (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Єдиний день інформування населення :

Апряткін С.М. –  Таверівська  сільська рада;

Сітайло Р.А. – Петрівська сільська рада;

Данільченко Т.О. – Черняківська  сільська рада.

Виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації:

Апряткін С.М. –  прийом громадян  Таверівської   сільської  ради;

Сітайло Р.А. – прийом громадян Петрівської сільської ради;

Данільченко Т.О. – прийом громадян Черняківської сільської ради.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Корнійко Т.І.)

Урочисті заходи до Дня селища та 76-ї річниці визволення Чутівщини від фашистських загарбників

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В.,Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Боровик Т.В., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Дейнека Т.М.)

райдержадміністрації                                         Л. Мартиненко