Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 16 по 21 грудня 2019 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 16 по 21 грудня  2019 року

Засідання спільних комісій Чутівської районної ради VІI скликання

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Боровик Т.В., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації (Сітайло Р.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Юшко Н.В.)

Засідання тридцятої сесії Чутівської районної ради VІI скликання

09.00-14.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації (Апряткін С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Литовченко Б.О.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» заступник голови райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

Привітання головою райдержадміністрації та заступниками голови райдержадміністрації дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування  з Днем Святого Миколая

10.00-14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Гонтар С.М.)

Засідання комісії  з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій, призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та надання пільг (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Єдиний день інформування населення :

Апряткін С.М. – Черняківська сільська рада;

Сітайло Р.А. -  Чутівська селищна рада;

Данільченко Т.О. –  Василівська сільська рада.

Виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації:

Апряткін С.М. – прийом громадян Черняківської сільської ради;

Сітайло Р.А. – прийом громадян Чутівської селищної  ради;

Данільченко Т.О. – прийом громадян Василівської сільської ради.

Урочисті заходи з нагоди відкриття районної новорічної ялинки та Дня Святого Миколая (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Боровик Т.В., Дейнека Т.М., Кедрук В.В.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Москівець С.В.)

Засідання комісії з питань захисту прав дитини (Апряткін С.М., Штепка Т.І.)

Участь голови райдержадміністрації у засіданні двадцять дев’ятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання.

Засідання Ради з питань безпечної життєдіяльності населення при райдержадміністрації «Про план роботи на 2020 рік» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Дейнека Т.М.)

Субота

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підсумки проведення в районі Міжнародного Дня  людей з інвалідністю» (Данільченко Т.О., Калюжна Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Глущенко В.О.)

райдержадміністрації                                           Л.Мартиненко