Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 17 по 21 червня 2019 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 17 по 21 червня  2019 року

ВИХІДНИЙ ДЕНЬ

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про хід оздоровлення учнів шкіл у пришкільних таборах відпочинку з денним перебуванням» (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

Участь першого заступника голови райдержадміністрації у засіданні робочої групи з питань розробки Стратегії регіонального розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки.

Засідання Ради з питань безпечної життєдіяльності населення при райдержадміністрації «Про заходи по профілактиці дитячого травматизму» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Супрун Л.С.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» перший заступник голови райдержадміністрації (Сітайло Р.А.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про стан утримання автомобільних доріг в населених пунктах району» (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

Нарада у керівника апарату райдержадміністрації «Про аналіз подань відомостей періодичного поновлення бази даних Реєстру виборців» (Мартиненко Л.В., Білоконь Л.Г.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Грекова В.В.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Засідання комісії з питань координації взаємодії суб'єктів соціального супроводу сімей (осіб), які опинилися в складних життєвих обставинах (Данільченко Т.О., Супрун Л.С.)

Єдиний день інформування населення :

Апряткін С.М. –  Гряківська сільська рада;

Сітайло Р.А. – Новокочубеївська сільська рада;

Данільченко Т.О. – Таверівська сільська рада.

Виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації:

Апряткін С.М. –  прийом громадян  Гряківської   сільської  ради;

Сітайло Р.А. – прийом громадян Новокочубеївської сільської ради;

Данільченко Т.О.  – прийом громадян  Таверівської сільської ради.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Коваль Г.М.)

Покладання квітів до Меморіалу Скорботної матері з нагоди Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні  (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Боровик Т.В., Кедрук В.В.)

Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня державної служби України (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Боровик Т.В., Кедрук В.В.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Боровик Т.В., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Дейнека Т.М.)

райдержадміністрації                                                   Л.Мартиненко