Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 17 по 21 квітня 2017 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 17 по 21 квітня  2017 року

ВИХІДНИЙ ДЕНЬ

Урочисті проводи на строкову військову службу до лав Збройних Сил України (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Усенко В.М.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про хід проведення комплексу весняно – польових робіт» (Сітайло Р.А., Москівець С.В.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про стан утримання автомобільних доріг в населених пунктах району» (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

09.00-14.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації (Апряткін С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Супрун Л.С.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» заступник голови райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про організацію проведення в районні Дня сім`ї, Дня матері» (Данільченко Т.О., Штепка Т.І.)

Зустріч голови райдержадміністрації, голови районної ради, сільських та селищних голів, працівників установ, організацій та підприємств району, представників громадських та волонтерських організацій  з народним депутатом України Сергієм Капліним

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про стан виконання Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (Данільченко Т.О., Криворучко Ю.М.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Грекова В.В.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Єдиний день інформування населення :

Апряткін С.М. –  Вільницька сільська рада;

Сітайло Р.А. –  Войнівська  сільська рада;

Данільченко Т.О. – Гряківська сільська рада;

Филенко В.М.  –  Вільхуватська сільська  рада.

Виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації:

Апряткін С.М. –  прийом громадян Вільницької сільської  ради;

Сітайло Р.А. –     прийом громадян Войнівської сільської  ради;

Данільченко Т.О. – прийом громадян  Гряківської сільської ради.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Коваль Г.М.)

Нарада у керівника апарату райдержадміністрації «Про оформлення районної Галереї пошани». (Мартиненко Л.В., Филенко В.М., Кравченко А.І.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про організацію та проведення І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо – юнацької військово  – патріотичної гри «Сокіл» (Джура)» (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

Засідання призовної комісії під керівництвом голови райдержадміністрації (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Глущенко В.О., Животовський С.В., Шацький А.Є.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В.,Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В.,Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Усенко В.М., Боровик Л.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Дейнека Т.М.)

Заступник голови

райдержадміністрації                                    Т.Данільченко