Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 17 по 21 лютого 2020 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 17 по 21 лютого  2020 року

Участь  голови райдержадміністрації у нараді в голови облдержадміністрації в режимі відеоконференції (Апряткін С.М., Незвієцького О.Л., Піддубний Р.М.)

Засідання районної комісії по питанню надання коштів з районного бюджету для фінансування заходів, передбачених районною програмою «Турбота»  (Мартиненко Л.В., Супрун Л.С., Литвин Н.А.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М.,   Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Боровик Т.В., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Супрун Л.С.)

Нарада у голови райдержадміністрації «Про соціально – правовий захист осіб з числа дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Петрівської ОТГ» (Апряткін С.М., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Штепка В.В., Криворучко Ю.М., Сидоренко І.В.)

Вебінар на тему: «Зміни в антикорупційному законодавстві України в частині фінансового контролю» (Апряткін С.М.,  Мартиненко Л.В., Боровик Л.О.)

Нарада у керівника апарату райдержадміністрації «Про підготовку та проведення заходів з нагоди Міжнародного жіночого дня» (Мартиненко Л.В., Боровик Т.В.)

09.00-14.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації (Апряткін С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Грекова В.В.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації (Литвин Н.А.)

Збори працівників Чуівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Перевірка щодо виконання вимог законів та інших нормативно – правових актів з охорони праці ФГ «Шинкаренка» (Мартиненко Л.В.,Незвієцький О.Л.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Дейнека Т.М.)

Засідання комісії  з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій, призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та надання пільг (Мартиненко Л.В., Литвин Н.А.)

Засідання  Комісії з питань координації взаємодії суб’єктів  соціального супроводу сімей (осіб), які опинилися у складних життєвих обставинах. (Мартиненко Л.В., Супрун Л.С.)

Єдиний день інформування населення :

Апряткін С.М. –  Василівська сільська рада.

Виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації:

Апряткін С.М. –  прийом громадян  Василівської  сільської  ради.

Урочисті заходи до  Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні (Апряткін С.М.,  Мартиненко Л.В., Кедрук В.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Глущенко В.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Юшко  Н.В.)

райдержадміністрації                                                   Л.Мартиненко