Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 18 по 22 грудня 2017 року

Привітання головою райдержадміністрації та заступниками голови райдержадміністрації дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування  з Днем Святого Миколая

Засідання комісії з питань захисту прав дитини (Апряткін С.М., Штепка Т.І.)

Засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із  виплати заробітної плати (грошового забезпечення) пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (Апряткін С.М., Литвин Н.А.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації (Сітайло Р.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади  (Супрун Л.С.)

Засідання районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій «Про заходи спрямовані на недопущення виникнення надзвичайних ситуацій під час святкування Новорічних та Різдвяних свят і Водохрещення» (Апряткін С.М., Незвієцький О.Л.)

Урочисті заходи з нагоди відкриття районної новорічної ялинки та Дня Святого Миколая (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Усенко В.М.)

09.00-14.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації (Апряткін С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Грекова В.В.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» перший заступник голови райдержадміністрації (Сітайло Р.А.)

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про розвиток сільської медицини в рамках інформатизації  (Данільченко Т.О., Сидоренко І.В.)

2. Про стан здійснення виконкомами рад делегованих повноважень в галузі оборонної роботи за 2017 рік (Данільченко Т.О., Глущенко В.О.)

3. Про стан здійснення виконкомом Гряківської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади згідно із Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» (Мартиненко Л.В., Різуненко Т.Ю.)

4.Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови райдержадміністрації за листопад 2017 року (Мартиненко Л.В., Кучинська І.В.)

5. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації,   які виникли на території району (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Засідання колегії райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про проект Програми забезпечення медичних працівників Чутівського району службовим  житлом на 2018-2020 роки (Сітайло Р.А., Кравченко Ю.С.)

2. Про проект Програми розвитку та утримання автомобільних доріг на території Чутівського району на 2018 рік (Сітайло Р.А., Кравченко Ю.С.)

3. Про проект районного бюджету на 2018 рік (Апряткін С.М, Сітайло Р.А., Грекова В.В.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підсумки чергового призову громадян району на строкову військову службу восени 2017 року» (Данільченко Т.О., Глущенко В.О., Бебех О.О.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Коваль Г.М.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Єдиний день інформування населення :

Апряткін С.М. –  Петрівська  сільська рада;

Сітайло Р.А. –  Чутівська селищна рада;

Данільченко Т.О. – Василівська сільська рада.

Виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації:

Апряткін С.М. –  прийом громадян Петрівської сільської ради;

Сітайло Р.А. –     прийом громадян Чутівської селищної  ради;

Данільченко Т.О. – прийом громадян Василівської сільської ради.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Дейнека Т.М.)

Засідання Ради з питань безпечної життєдіяльності населення при райдержадміністрації «Про план роботи на 2018 рік» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В.,Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Усенко В.М., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Глущенко В.О.)

Заступник голови

райдержадміністрації                                    Т.Данільченко