Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 18 по 22 листопада 2019 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 18 по 22 листопада  2019 року

Участь голови райдержадміністрації у нараді в голови облдержадміністрації в режимі відеоконференції (Апряткін С.М., Гонтар С.М., Боровик Т.В.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В.,  Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А., Боровик Т.В., Антонова Л.Г.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення заходів до Дня Збройних сил України» (Данільченко Т.О., Боровик Т.В., Кедрук В.В.)

Нарада у керівника апарату райдержадміністрації «Про підсумки проведення «дня апарату» райдержадміністрації у відділі культури, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації» (Мартиненко Л.В., Різуненко Т.Ю.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації (Сітайло Р.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Супрун Л.С.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про стан виконання програми з профілактики, лікування, догляду та підтримки ВІЛ – інфікованих і хворих на СНІД» (Данільченко Т.О., Криворучко Ю.М.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про оптимізацію мережі закладів освіти району та створення базових навчальних закладів щодо забезпечення профілізації старшої школи» (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

09.00-14.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації (Апряткін С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Грекова В.В.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» начальник відділу освіти райдержадміністрації (Дейнека Т.М.)

Семінар – нарада з відповідальними працівниками за роботу з персоналом у структурних підрозділах райдержадміністрації (Мартиненко Л.В., Різуненко Т.Ю.)

Засідання комітету доступності з питань забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними умовами (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку до новорічних і різдвяних свят для дітей» (Данільченко Т.О., Штепка Т.І., Дейнека Т.М.)

Засідання спостережної комісії при райдержадміністрації (Сітайло Р.А., Мирошніченко С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Дейнека Т.М.)

Засідання комісії  з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій, призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та надання пільг (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Єдиний день інформування населення :

Апряткін С.М. –  Петрівська сільська рада;

Сітайло Р.А. -  Скороходівська селищна рада ;

Данільченко Т.О. – Чутівська селищна  рада.

Виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації:

Апряткін С.М. –  прийом громадян  Петрівської    сільської  ради;

Сітайло Р.А. – прийом громадян Скороходівської селищної ради;

Данільченко Т.О. – прийом громадян Чутівської селищної ради.

Урочисті заходи з нагоди Дня Гідності і Свободи в Україні (Апряткін С.М., Данільченко Т.О.,   Боровик Т.В., Кедрук В.В.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Глущенко В.О.)

Заходи з нагоди  Дня пам`яті жертв голодоморів в Україні (Апряткін С.М., Данільченко Т.О.,  Боровик Т.В., Кедрук В.В.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Боровик Т.В., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Юшко Н.В.)

райдержадміністрації                                           Л.Мартиненко