Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 18 по 22 травня 2019 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 18 по 22 травня  2019 року

Засідання районної комісії по питанню надання коштів з районного бюджету для фінансування заходів, передбачених районною програмою «Турбота» (Данільченко  Т.О., Литвин Н.А.)

Нарада у голови райдержадміністрації із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Данільченко Т.О.,  Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М.,  Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Боровик Т.В., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л.,  Ламаш А.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Грекова В.В.)

Нарада у  голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення обласного культурно – мистецького свята «Маріїна долина» (Данільченко Т.О., Боровик Т.В.)

11.00-16.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Корнійко Т.І.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» начальник служби у справах дітей   райдержадміністрації (Штепка Т.І.)

Нарада у  голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення свята останнього дзвоника та випускних вечорів у закладах загальної середньої освіти, формування перспективної мережі закладів освіти району на 2020/2021 навчальний рік» (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Дейнека Т.М.)

Засідання комісії  з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій, призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та надання пільг (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Єдиний день інформування населення :

Данільченко Т.О. –  Войнівська  сільська рада.

Виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації:

Данільченко Т.О. – прийом громадян Войнівської сільської ради.

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Юшко Н.В.)

Нарада у голови  райдержадміністрації «Про організацію проведення районного фестивалю до Дня молоді «Молодь проти наркотиків та СНІДу» (Данільченко Т.О., Супрун Л.С.)

Нарада у голови райдержадміністрації із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М.,  Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Боровик Т.В., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л.,  Ламаш А.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Литовченко Б.О.)

Виконувач обов’язків керівника

апарату  райдержадміністрації                                     Т.Різуненко