Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 18 по 22 вересня 2017 року

Засідання Ради з питань безпечної життєдіяльності населення при райдержадміністрації «Про безпеку використання природного газу в побуті та профілактика нещасних випадків при експлуатації опалювальних приладів» (Сітайло Р.А., Бринько М.В.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації (Сітайло Р.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади  (Коваль Г.М.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А.,  Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В.,Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Усенко В.М., Боровик Л.О.) з порядком денним:

1.Звіт про науково – методичний супровід  ЗОШ району в питанні покращення результатів навчання та виховання дітей (рейтинг шкіл, результати ЗНО) за останні 3 роки( Данільченко Т.О., Дейнека Т.М., Курінна К.М.);

2.Про підготовку до опалювального періоду 2017-2018 року (Сітайло Р.А., Дейнека Т.М., Усенко В.М., Криворучко Ю.М., Сидоренко І.В.);

3. Про стан утримання та ремонт доріг в населених пунктах району (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

09.00-14.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації (Апряткін С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Дейнека Т.М..)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» перший заступник голови райдержадміністрації (Сітайло Р.А.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про виконання Програми запобігання корупції у Чутівському районі на 2016-2017 роки у фінансовому управлінні райдержадміністрації» (Сітайло Р.А., Боровик Л.О.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про утримання та ремонт доріг в населених пунктах району» (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Гонтар С.М.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Єдиний день інформування населення :

Апряткін С.М. –  Новокочубеївська сільська рада;

Сітайло Р.А. –  Филенківська сільська рада;

Данільченко Т.О. – Петрівська сільська рада.

Виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації:

Апряткін С.М. –  прийом громадян Новокочубеївської сільської ради;

Сітайло Р.А. –     прийом громадян Филенківської  сільської  ради;

Данільченко Т.О. – прийом громадян  Петрівської сільської ради.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Антонова Л.Г.)

Урочисті  заходи до річниці визволення Чутівщини від фашистських загарбників, День селища Чутове.

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Калюжна Л.В.)

райдержадміністрації                                    Л.Мартиненко