Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 19 по 23 серпня 2019 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 19 по 23 серпня  2019 року

Участь виконувача обов’язків голови райдержадміністрації у тимчасово виконувача обов’язків голови облдержадміністрації в режимі відеоконференції (Сітайло Р.А., Грекова В.В., Гонтар С.М.)

Нарада у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації ( Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Боровик Т.В., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про організацію належного контролю щодо охоплення дітей шкільного віку навчанням, виконання ст. 35 Закону України «Про  освіту», ст. 6  Закону України «Про загальну середню  освіту», неухильного виконання Інструкції з обліку дітей. Про організацію і проведення рейду «Урок»  (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян виконувачем обов’язків голови райдержадміністрації (Сітайло Р.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Грекова В.В.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про стан введення в експлуатацію об’єктів будівництва архітектури та індивідуального житла в районі» (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про організацію автопробігу з нагоди Дня Державного Прапора України» (Данільченко Т.О., Кедрук В.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Корнійко Т.І.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» начальник відділу освіти райдержадміністрації (Дейнека Т.М.)

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Виконання районного бюджету за 6 місяців 2019 року. (Сітайло Р.А., Грекова В.В.)

1. Про стан підготовки закладів освіти району до нового 2019-2020 навчального року.(Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

1. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови райдержадміністрації за липень 2019 року. (Мартиненко Л.В., Кучинська І.В.)

1. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації,   які виникли на території району (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Засідання колегії райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про стан виконання заходів обласної цільової Програми розвитку донорства крові та її компонентів на 2019 рік у Чутівському районі (Данільченко Т.О., Криворучко Ю.М.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Дейнека Т.М.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Пирлик І.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Глущенко В.О.)

Урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора України (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Боровик Т.В., Кедрук В.В.)

За окремим планом

Відвідування могил загиблих учасників АТО  з нагоди Дня Державного Прапора України (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Кедрук В.В.)

Засідання районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій «Про стан та заходи щодо попередження отруєння людей дикорослими грибами» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Боровик Т.В., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Юшко Н.В.)

Субота

Урочисті заходи з нагоди Дня Незалежності України (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Боровик Т.В., Кедрук В.В.)

райдержадміністрації                                           Л.Мартиненко