Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 20 по 24 березня 2017 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 20 по 24 березня  2017 року

Засідання районної комісії по питанню надання коштів з районного бюджету для фінансування заходів, передбачених районною програмою «Турбота» на 2015-2018 роки (Данільченко  Т.О., Литвин Н.А.)

Засідання Державної Надзвичайної  протиепізоотичної комісії (Сітайло Р.А., Горобець Н.О.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку планів з проведення заходів благоустрою та озеленення населених пунктів району» (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації (Сітайло Р.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади  (Дейнека Т.М.)

Перевірка щодо виконання вимог законів та інших нормативно – правових актів з охорони праці  ФГ «Онищенко» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

День апарату в Управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації (Данільченко Т.О., Різуненко Т.Ю.)

09.00-14.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації (Апряткін С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Глущенко В.О.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» заступник голови  райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

Участь голови райдержадміністрації у засіданні колегії Полтавської обласної державної адміністрації

Засідання комісії з питань координації взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей (осіб), які опинилися в складних життєвих обставинах (Данільченко Т.О., Супрун Л.С.)

Виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації:

Апряткін С.М. –  прийом громадян Вільницької сільської ради;

Сітайло Р.А. –     прийом громадян Филенківської сільської  ради;

Данільченко Т.О. – прийом громадян  Чутівської  селищної  ради.

Методичний семінар з питання складання декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2016 рік (Данільченко Т.О., Різуненко Т.Ю.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Юшко Н.В.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Святкові заходи з нагоди 30 – річчя  від дня заснування Чутівської районної організації ветеранів (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Кравченко А.І., Усенко В.М.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про виконання Програми запобігання корупції у Чутівському районі на 2016-2017 роки у службі у справах дітей райдержадміністрації»  (Сітайло Р.А., Боровик Л.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Литовченко Б.О.)

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про забезпечення прав і свобод внутрішньо-переміщених осіб (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

2. Про підготовку сільгосптоваровиробників до проведення комплексу весняно-польових робіт у 2017 році (Сітайло Р.А., Москівець С.В.)

3.Про підготовку планів з проведення заходів благоустрою та озеленення населених пунктів району (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

4. Звіт начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації про роботу зі зверненнями громадян у відповідності до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» (Данільченко Т.О., Шейко Н.В.,Литвин Н.А.)

5. Звіт Войнівського сільського голови   про роботу зі зверненнями громадян у відповідності до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» (Данільченко Т.О.,, Шейко Н.В., Бугай А.І.)

6. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови райдержадміністрації за лютий 2017 року (Данільченко Т.О., Кучинська І.В.)

7. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації,   які виникли на території району(Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

8. Про хід виконання доручень,  даних головою  райдержадміністрації на попередніх нарадах та колегіях райдержадміністрації (Данільченко Т.О., Горобець Н.О.)

Засідання колегії райдержадміністрації з порядком денним:

1.Про забезпечення проведення весняного призову громадян України на строкову військову службу на території Чутівського району (Сітайло Р.А., Глущенко В.О., Животовський С.В.)

2. Про стан виконання державної цільової програми «Цукровий діабет» в Чутівському районі (Данільченко Т.О., Криворучко Ю.М.)

3.Про підсумки роботи з кадрами в 2016 році та завдання на 2017 рік (Данільченко Т.О.,, Різуненко Т.Ю.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Гонтар С.М.)

райдержадміністрації                                    Л.Мартиненко